Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 10-04-2006 ]
Poza Sejmem trwają wstępne rozmowy przedstawicieli PiS i Samoobrony nt. utworzenia koalicji rządowej.
W rozmowach uczestniczą przewodniczący klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość Przemysław Gosiewski i wiceprzewodniczący Marek Kuchciński, którego - mimo wcześniejszych zapowiedzi - zabrakło o godz. 13:00 na konferencji prasowej w Sejmie dotyczącej wzrostu cen produktów spożywczych w okresie przedświątecznym.
czytaj więcej »
  
AZ [ 10-04-2006 ]
Według Jacka Kurskiego (posła Prawa i Sprawiedliwości), pomysł koalicji z Samoobroną nie jest zły, ponieważ lepiej będzie, jeśli do rządu wejdą drobni złodziejaszkowie zamiast wielkich przestępców, wyprowadzających w białych rękawiczkach miliony.
czytaj więcej »
  Premier stawia warunki
AZ [ 10-04-2006 ]
W wywiadzie udzielonym Newsweekowi, premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że każdy, kto chce wejść z koalicję rządową, musi zaakceptować reformę finansów, przygotowywaną przez Zytę Gilowską. Marcinkiewicz uznał, że koalicja z PO jest nieosiągalna, a z Samoobroną kontrowersyjna, ale jedyna możliwa.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył,  że PiS nie ma obecnie innej możliwości niż zawarcie koalicji z Samoobroną i PSL lub LPR. Szef rządu chce, aby rozmowy koalicyjne szybko się rozpoczęły.
czytaj więcej »
  Lepper w obronie dobrego imienia Samoobrony
j. uchto [ 08-04-2006 ]
Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział szybkie powołanie w partii zespołu, którego zadaniem będzie obrona jej wizerunku i dobrego imienia. Samoobrona chce skarżyć do sądów szczególnie swoich byłych działaczy, którzy - w ocenie Leppera - opluwają partię i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na jej temat.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2006 ]
Samorozwiązanie Sejmu nie wchodzi w grę. Nie po to naród wybierał 460 posłów, aby po pół roku były kolejne wybory - oświadczył przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper. Z kolei lider Ligi Polskich Rodzin uważa, że PiS chce jak najszybciej oddać władzę PO, by nie realizować swego przedwyborczego programu.
czytaj więcej »
  
[ 05-04-2006 ]
Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że Platforma Obywatelska boi się koalicji PiS-Samoobrona, koalicji najlepszej dla Polski. Jak dodał, właśnie dlatego szef PO Donald Tusk zaapelował we wtorek do PiS o wycofanie wniosku o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski poinformował, że jeśli Sejm nie przyjmie wniosku o samorozwiązanie, PiS będzie otwarte na prowadzenie rozmów z Samoobroną, LPR i PSL. Gosiewski  zaprzeczył informacji, że podczas piątkowego posiedzenia komitetu politycznego PiS zapadła decyzja o zawarciu koalicji z Samoobroną.
  
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2006 ]
Poseł Piotr Misztal oskarżył czołowych polityków Samoobrony o współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. Misztal, jeden z najbogatszych łodzian, zrezygnował ostatnio z członkostwa w ugrupowaniu Andrzeja Leppera.
czytaj więcej »
  
AZ [ 03-04-2006 ]
Według Gazety Wyborczej, jeśli sejm w tym tygodniu nie przegłosuje wniosku o skrócenie kadencji, a Platforma Obywatelska nie będzie zainteresowana rozmowami z PiS, powstanie koalicja PiS – Samoobrona, a Andrzej Lepper zostanie wicepremierem.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 35 36 37 38 39 40 41 42  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl