Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  A.Lepper: zainteresowanie resortami rolnictwa i pracy
[ 19-04-2006 ]
Andrzej Lepper powiedział, że w kręgu jego zainteresowania są ministerstwa rolnictwa oraz pracy i polityki społecznej. Zaznaczył też, że jako wicepremier jest gotów wziąć odpowiedzialność za kontakty gospodarcze ze wschodnimi sąsiadami - głównie Rosją i Ukrainą.
czytaj więcej »
  
AZ [ 18-04-2006 ]

Kazimierz Marcinkiewicz podkreślił w wywiadzie dla bułgarskiego dziennika "Trud", że jego rząd nie został powołany po to, by trwać z dnia na dzień, tylko by sprawnie realizować swoją funkcję. Premier powiedział gazecie, że prowadzone są wszystkie mozliwe działania, aby zbudować stabilną większość rzadzącą.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 15-04-2006 ]
Program przyszłej koalicji jest blizniaczo podobny do programu PiS. Najwyraźniej Samoobrona zrezygnowała z kontrowersyjnych zapisów w zamian za tekę wicepremiera dla Andzeja Leppera i posady ministerialne.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2006 ]
Tekst koalicyjnej umowy programowej został już uzgodniony. Zaakceptowali go Jarosław Kaczynski i Andrzej Lepper. W tekście deklaracji jest napisane że została ona zawarta pomiędzy PiS i Samoobroną, ale jest zostawione puste miejsce na trzeciego współkoalicjanta.
czytaj więcej »
  Ubecka prowokacja
AZ [ 13-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość nie musi rządzić z Lepperem. W przypadku starannych rządów może liczyć na poparcie Platformy Obywatelskiej – taką deklarację złożył Donald Tusk. Lider PO przypomniał, że jeszcze dwa lata temu Lech Kaczyński uważał Samoobronę za prowokację dawnej bezpieki.
czytaj więcej »
  Pakt stabilizacyjny bis
AZ [ 13-04-2006 ]
Na wczorajszym wieczornym spotkaniu politycy LPR uzgodnili sprawy programowe z PiS. Najprawdopodobniej więc powstanie koalicja PiS – Samoobrona z Ligą lub jej częścią.
czytaj więcej »
  Dziwne polskie sojusze
AZ [ 13-04-2006 ]
Financial Times pisze o powstającej w Polsce koalicji rządowej. Gazeta komentują prawdopodobne odejście z rządu Stefana Mellera uznaje, że politycy zawierają czasami tak dziwne sojusze, że ich partnerzy zmuszeni są odejść.
czytaj więcej »
  
[ 12-04-2006 ]

Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział , że z powodu pojawiających się w mediach informacji o tej partii powstał zespół prawny ds. obrony dobrego imienia Samoobrony i dóbr osobistych poszczególnych działaczy tego ugrupowania. Odnosząc się do ich wypowiedzi w programie TVN "Teraz My" uznał, że jeden z dziennikarzy ma szczęście, że nie dostał w papę.

czytaj więcej »
  
[ 11-04-2006 ]
We wtorek w Białymstoku odbyła się koferencja prasowa PiS na której Jarosław Kaczyński mówił o tym kiedy zostanie podpisana umowa koalicyjna i czy Kazimierz Marcinkiewicz nadal będzie premierem. "W tej chwili toczą się rozmowy. Premier Kazimierz Marcinkiewicz popiera to przedsięwzięcie", powiedział szef PiS.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 11-04-2006 ]
Wiceszef Samoobrony Janusz Maksymiuk powiedział, że deklaracja programowa, która się stanie podstawą do powstania koalicji może zostać podpisana przez Jarosława Kaczyńskiego i Andzeja Leppera już w środę.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 34 35 36 37 38 39 40 41 42  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl