Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 27-04-2006 ]
Według sekretarza generalnego PO Grzegorza Schetyny, który gościł dziś w radiowych Sygnałach Dnia, Prawo i Sprawiedliwość zapłaci wysoką cenę za koalicję z Samoobroną.  Polityk Platformy uznał, że koalicja ta nie przynosi chwały ugrupowaniu Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Były współpracownik Renaty Beger powiedział przed sądem w Pile, że podrabiał podpisy jej wyborców, bo był to "rozkaz partyjny".
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 26-04-2006 ]
„Rzeczpospolita” pisze o niejasnej przeszłościi kandydata Samoobrony na ministra transportu.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 25-04-2006 ]
W dzisiejszych „Sygnałach Dnia" premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że jest mało realne by koalicja powstała w tym tygodniu. Według niego bardziej prawdopodobnym terminem jest początek maja. PiS prowadzi rozmowy koalicyjne z Samoobroną, LPR i PSL
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 24-04-2006 ]
Jak uważa wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Jan Rokita - Zanim powstanie koalicja rządowa z Samoobroną, należy wyjaśnić kwestię ewentualnych powiązań tej partii ze służbami specjalnymi. Polityk PO powiedział w poniedziałek, że „partia, o której lider rządzącej dzisiaj partii mówi, że została założona przez funkcjonariuszy bezpieczeństwa, do momentu wyjaśnienia tej sprawy nie powinna wchodzić do rządu”.
czytaj więcej »
  Kto premierem?
AZ [ 24-04-2006 ]
Jarosław Kaczyński w Dzienniku: Kazimierz Marcinkiewicz pozostanie premierem po rekonstrukcji rządu związanej z zawarciem koalicji. Szef PiS nie wyklucza jednak, że w przyszłości on sam może pokierować radą ministrów.
czytaj więcej »
  
AZ [ 21-04-2006 ]
Szef ludowców Waldemar Pawlak nie jest pewny wejścia swojej partii do koalicji rządowej. Jak mówi, doniesienia prasowe o chęci Samoobrony i LPR do wykluczenia PSL z koalicji, zniechęcają do współpracy.
czytaj więcej »
  Premier: Renegocjacja Traktatu Akcesyjnego to warunek zaporowy
j. uchto [ 20-04-2006 ]
Premier Kazimierze Marcinkiewicz uważa że wysunięty przez LPR postulat renegocjacji Traktatu Akcesyjnego to warunek zaporowy w rozmowach o koalicji.
czytaj więcej »
  
AZ/ j. uchto [ 20-04-2006 ]
Rzeczpospolita przeanalizowała sprawozdania finansowe partii politycznych. Wynika z nich, że najbogatsza jest Samoobrona. Ze sprawozdań wynikają też inne ciekawe rzeczy: Lider SLD wpłacał pieniądze Samoobronie, a dyrektor telewizyjnej Jedynki Platformie Obywatelskiej. Jak policzyła Rzeczpospolita, największym majątkiem dysponują Samoobrona, a następnie Platforma Obywatelska.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-04-2006 ]
Jak pisze czwartkowa "Gazeta Wyborcza" - w każdym województwie szefowie Samoobrony przygotowali długie listy nazwisk na różne stanowiska w regionach.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl