Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Gracjan Szczombrowski [ 14-05-2006 ]
Wicepremier Andrzej Lepper powiedział, że czuje się oszukany przez koalicjantów, którzy głosowali w piątek przeciwko odebraniu immunitetu Janowi Rokicie.
czytaj więcej »
  
AZ [ 13-05-2006 ]
Przeszło pięciuset delegatów przyjechało na wojewódzki zjazd wielkopolskiej Samoobrony obradujący w Poznaniu. Zaproszony jest również szef partii, minister rolnictwa Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  
[ 10-05-2006 ]

Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro  polecił wszczać postępowanie wobec dwóch posłów Samoobrony - Józefa Pilarza i Tadeusza Debickiego.

czytaj więcej »
  
[ 10-05-2006 ]
Posłowie Samoobrony Józef Pilarz i Tadeusz Dębicki twierdzą, że dziennikarze "Faktów" TVN i "Gazety Wyborczej" donosząc o zablokowaniu przez nich licytacji majątku tego pierwszego dopuścili się manipulacji.
 
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2006 ]
Kandydaci Samoobrony do nowych resortów są niemal pewni. Jutro mają nastąpić zmiany w rządzie. Wicepremierem zostanie Andrzej Lepper. Lider Samoobrony obejmie też tekę ministra rolnictwa.
czytaj więcej »
  Samoobrona w koalicji
Krzysztof Buczek [ 03-05-2006 ]

Ostatnie dni w polskiej polityce zaowocowały tym, co zapowiadał przed świętami wielkanocnymi Jarosław Kaczyński; tym, na co Polacy czekali przez pół roku. Czy jednak rzeczywiście koalicja PiS z Samoobroną była wyczekiwana przez wyborców? Czy można powiedzieć że Polacy na taką konfigurację polityczną liczyli, oddając swój głos w wyborach, czy za tym głosowali? Nie chodzi tu o przyczyny braku koalicji PiS-PO, na którą to opcję większość wyborców dała swoje przyzwolenie we wrześniowych wyborach, ale o rzeczywiste przyczyny koalicji, która dziś ma już miejsce i znajdzie swoje uwieńczenie w nowym podziale stanowisk rządowych.

czytaj więcej »
  
AZ [ 28-04-2006 ]
Jak poinformował rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz, rekonstrukcja rządu nastąpi prawdopodobnie piątego maja w piątek. Datę tę wstępnie uzgodnili Kazimierz Marcinkiewicz i Lech Kaczyński. Premier spotkał się z prezydentem po podpisaniu wczoraj umowy koalicyjnej.
czytaj więcej »
  
AZ [ 28-04-2006 ]
Według wiceszefa klubu parlamentarnego PiS Marka Kuchcińskiego, do większości parlamentarnej brakuje nowej koalicji tylko ośmiu głosów. Dodał, iż ostatnie godziny zmieniły sytuację. Wcześniej z sejmowej arytmetyki wynikało, że sojuszowi trzech ugrupowań brakuje 13 posłów do większości.
czytaj więcej »
  
AZ [ 27-04-2006 ]
Koalicja rządowa została zawarta. Weszły do niej Prawo i Sprawiedliwość,  Samoobrona oraz Narodowe Koło Parlamentarne utworzone przez grupę byłych posłów LPR. Alians ten nie ma większości połowy ustawowej liczby posłów.
czytaj więcej »
  Koalicja bez PSL
AZ [ 27-04-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie wejdzie do koalicji rządowej.  Informację taką podał prezes partii Waldemar Pawlak. Przeciwko wejściu do rządu opowiedziała się zdecydowana większość parlamentarzystów stronnictwa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl