Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Samoobrona chce PFRON
Gracjan Szczombrowski [ 17-06-2006 ]
Partia Andrzeja Leppera chce stanowiska prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. PFRON podlega pod ministerstwo polityki społecznej. Szefem tego resortu jest Anna Kalata, rekomendowana przez Samoobronę na stanowisko ministra.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz w Sygnałach Dnia powiedział, że koalicjanci PiS-u nie otrzymają stanowisk w tzw. resortach siłowych. Decyzja premiera wynika z braku odpwoeidnich zapisów w umowie koalicyjnej z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin.
czytaj więcej »
  
AZ [ 05-06-2006 ]
Samoobrona chce, aby bezrobotni mogli odbywać staże w gospodarstwach rolnych, za które płaciłoby państwo. Jak pisze Życie Warszawy, przeciwnicy tego pomysłu uważają, iż w żaden sposób nie wpłynie on na zmniejszenie bezrobocia.
czytaj więcej »
  Zmiany w MON?
AZ [ 29-05-2006 ]
Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że koalicjanci PiS nie dostaną stanowisk w resortach siłowych, Życie Warszawy dowiedziało się, że planowane są poważne zmiany w resorcie obrony. Wcześniej premier Marcinkiewicz zapewniał ministra Radka Sikorskiego, że takich zmian w jego resorcie nie będzie.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2006 ]
Według "Dziennika", Andrzej Lepper nie jest samodzielnym politykiem, a większość jego decyzji zapada na skutek podszeptów jego doradców i szarych eminencji Samoobrony.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2006 ]
Według "Życia Warszawy", jeden z obecnych posłów Samoobrony, dzięki pieniądzom pochodzącym z Art-B, na początku lat 90 założył firmę, która wyprowadziła kilka milionów złotych z TVP.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-05-2006 ]
We wrześniu 2003 roku powstała fundacja „Samoobrona Dzieciom”, założona przez polityków Samoobrony. Jej cele statutowe to pomaganie dzieciom ubogim, chorym i niepełnosprawnym, ale od początku istnienia organizacja nie wydała na to ani złotówki.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2006 ]
Poseł Samoobrony, Tadeusz Dębicki, chce wnieść sprawę do sądu przeciwko poznańskiemu oddziałowi TVP. Tamtejsi dziennikarze zaczuli posłowi w jednym z programów że próbował ich przekupić.
czytaj więcej »
  
AZ [ 16-05-2006 ]
Rzeczpospolita: Andrzej Lepper zadowolony jest, ze Państwowa Komisja Wyborcza przyjęła sprawozdanie Samoobrony z finansowania wyborów parlamentarnych i żąda od przeciwników politycznych przeprosin za pomówienia o nielegalnym finansowaniu partii.
czytaj więcej »
  Bez komisji w sprawie Samoobrony?
AZ [ 15-05-2006 ]
Minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann nie widzi powodów do powołania komisji śledczej mającej zbadać domniemane powiązania Samoobrony ze służbami. Jak powiedział w radiowej Trójce członek rządu, nie ma informacji wskazującej na istnienie takich powiązań.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl