Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-08-2006 ]
Istnienie możliwość, że Samoobrona porozumienie się z opozycją w sprawie odwołania Wojciecha Mojzesowicza (PiS) z funkcji przewodniczącego sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi - oświadczył w sobotę wiceprezes partii Leppera, Stanisław Łyżwiński.
czytaj więcej »
  Samoobrona wystawia swe kandydatury
[ 26-08-2006 ]
„Zycie Warszawy” dotarło do kandydatów Samoobrony na wiceministrów gospodarki, sportu i rozwoju regionalnego. Są to: Maksymilian Klank, Stanisław Kościuk i Andrzej Milczuk.
czytaj więcej »
  
[ 18-08-2006 ]
Jak dowiedziało się „Życie Warszawy”, wicepremier Andrzej Lepper chce we wrześniu podarować przedszkolakom 50 tys. kompletów książek. Na każdym egzemplarzu ma być nadrukowane logo Samoobrony. Jego akcja ma zbiec się z kampanią samorządową.
czytaj więcej »
  
[ 10-08-2006 ]
Jak donosi „Życie Warszawy”, PiS zaakceptowało kolejnych kandydatów Samoobrony do rządu. Premier Jarosław Kaczyński po urlopie podpisze nominacje Bernarda Marszałka na wiceministra sportu oraz Marka Ludwika Grafowskiego na podsekretarza w resorcie zdrowia.
czytaj więcej »
  Ekspresowe nominacje dla Samoobrony
[ 08-08-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński na kilkanaście godzin przed wyjazdem na urlop podpisał nominacje dla dwóch wiceministrów rekomendowanych przez Samoobronę - dowiedziało się "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  PiS prowadzi daleko przed PO
[ 08-08-2006 ]

Jak wynika z opublikowanego dziś w "Gazecie Wyborczej" sondażu, Prawo i Sprawiedliwość znalazło się na prowadzeniu z wysokim poparciem 31 proc. ankietowanych, a opozycyjna Platforma stoi nieco w tyle, uzyskując wynik 25 proc. poparcia.

czytaj więcej »
  
[ 06-08-2006 ]

Tradycyjnie już w naszym kraju przed wyborami (czy to parlamentarnymi, czy samorządowymi) zaczyna się majstrowanie przy ordynacji wyborczej. Normalne staje się już to, że wszyscy są przeciwni takim praktykom – postawa zupełnie słuszna – ale na postulatach się kończy bowiem rzeczywistość pokazuje coś zupełnie innego. Do tej pory najczęściej zmieniano sposoby przeliczania głosów na mandaty. Że takie postępowanie nie zawsze popłaca, najlepiej pokazał przykład AWS i UW z 2001 roku, kiedy pod swoim kątem zmieniono metodę przeliczania głosów. Wyborcy jednak wystawili srogi rachunek tym partiom za całokształt i obie nie weszły do parlamentu, mimo przychylnej ordynacji.

czytaj więcej »
  
Szymon Sikorski [ 05-08-2006 ]

Wyjdzie na to, że jedynymi beneficjentami tegorocznego lipcowego upału, będą nie tylko ci, którym dopisało szczęście i wymknęli się z miast na urlop, ale i wicepremier Lepper. Znów, niczym za dawnych lat, przyjął rolę trybuna poszkodowanych, co powinno zaowocować niedługo punkcikami sondażowego poparcia.

czytaj więcej »
  
[ 29-07-2006 ]
Jak zapowiedział szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński, Prawo i Sprawiedliwość w ciągu dwóch najbliższych tygodni będzie próbowało wyjaśnić z Samoobroną sprawę projektów nowelizacji ustaw o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym i powołaniu nowych służb wojskowych.
czytaj więcej »
  Samoobrona chce zmian w ustawie o CBA
[ 28-07-2006 ]
Jak donosi dzisiejsza „Rzeczpospolita”, posłowie Samoobrony domagają się poprawy ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, która dopiero zaczęła obowiązywać.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl