Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Samoobrona zostanie zdelegalizowana?
[ 28-09-2006 ]
Jak donosi „Życie Warszawy” Prawo i Sprawiedliwość chce złożyć do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o delegalizację Samoobrony.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Andrzej Lepper chce, by rząd Jarosława Kaczyńskiego podał się do dymisji. Podczas konferencji prasowej w Warszawie szef Samoobrony przypomniał, że zanim telewizja TVN wyemitowała nagrane ukrytą kamerą rozmowy posłanki Renaty Beger z politykami Prawa i Sprawiedliwości na temat udzielenia przez nią poparcia dla rządu, Samoobrona złożyła do maszałka Sejmu wniosek, by komisja śledcza zbadała korupcję w Sejmie.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Marszałek Sejmu wyznaczył na jutro posiedzenie prezydium izby. Marek Jurek zaznaczył jednak, że na razie nie chce zwoływać nadzwyczajnego posiedzenia izby niższej, bo w jego przekonaniu nie załagodzi to konfliktu.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]

Sojusz Lewicy Demokratycznej chce postawienia przed Trybunałem Stanu premiera Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział o tym sekretarz generalny partii Grzegorz Napieralski.

czytaj więcej »
  
ed [ 27-09-2006 ]
Sławomir Rybicki - Przewodniczący sejmowej Komisji Etyki Poselskiej poinformował dziś dziennikarzy, że na najbliższym posiedzeniu  zostanie rozpatrzona "sprawa Beger".
czytaj więcej »
  A ja na to: Wszystko przed oczyma
[ 27-09-2006 ]

Wprawdzie już minister spraw zagranicznych cesarza Napoleona, Maurycy Talleyrand mawiał: „Strzeżcie się swych pierwszych odruchów – zwykle są szlachetne”, tym niemniej zasiadłem do pisania uwag na gorąco, zanim usłyszę komentarze, najrozmaitsze oceny, oburzenia, dementi i cały ten huragan, który się niewątpliwie przetoczy jutro przez przestrzeń publiczną. Sprawa dotyczy, rzecz jasna, ujawnionych w programie „Teraz my!” zarejestrowanych ukrytą kamerą nagrań rozmów posła PiS z Renatą Beger, posłanką Samoobrony, w sprawie jej ewentualnego wyjście z tejże partii i wsparcia koalicji.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 26-09-2006 ]
Platforma Obywatelska złożyła wniosek o samorozwiązanie Sejmu poparty blisko 100 podpisami posłów PO. Według Platformy, tylko przyspieszone wybory i jej zwycięstwo w nich da szansę na zmianę sytuacji w kraju i poprawę jakości polskiej polityki.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość nie komentuje stanowiska PSL w sprawie ewentualnego udziału ludowców w koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 26-09-2006 ]

No i stało się; koalicja w kształcie PiS – Samoobrona – LPR przestała istnieć. Sytuacja taka nie stwarza oczywiście jeszcze podstaw do skrócenia kadencji Sejmu, wszak PiS usiłuje skombinować jakąś naciąganą większość, jednak dla rozwikłania już i tak mocno zagmatwanej sytuacji politycznej, jedynym rozsądnym rozwiązaniem są dziś przyśpieszone wybory. Takie załatwienie sprawy, jest dziś korzystne (paradoks!) dla trzech partii: PiS, PO i PSL. Już wyjaśniam dlaczego.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
"Jeśli już coś podpisaliśmy na trzy lata, do 2009 roku, to będę się tego trzymał" - powiedział wicepremier Roman Giertych. Lider LPR był gościem popołudniowego magazynu "24 godziny" w telewizji TVN24.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl