Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-10-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział, że ma nadzieję, iż we wtorek w Sejmie odbędzie się debata i głosowanie nad wnioskiem PO o samorozwiązanie parlamentu. Dodał również, że będzie namawiał posłów do poparcia tego wniosku.
czytaj więcej »
  
[ 14-10-2006 ]
Szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński, który był gościem „Śniadania w Trójce” powiedział, że rozmowy koalicyjne z Samoobroną znajdują się w końcowej fazie. Jednocześnie przyznał, że między członkami obu partii są jeszcze niewielkie programowe nieporozumienia, natomiast zostaną one rozwiązane po spotkaniu liderów ugrupowań.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 14-10-2006 ]
„W poniedziałek po głównych "Wiadomościach" Andrzej Lepper dostanie powtórną nominację na wicepremiera i ministra rolnictwa” – donosi „Gazeta Wyborcza” opierając się na informacjach, które uzyskała od posłów LPR.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 14-10-2006 ]
Prezydent chce pomóc w stworzeniu nowej koalicji rządowej. Jest ona potrzebna, ponieważ rząd rozwiązuje wiele problemów Polski i powinien robić to dalej – stwierdził Lech Kaczyński podczas audycji "Spotkania przy kominku" w Programie Pierwszym Polskiego Radia.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger powiedziała, że jest pewna tego, że jej partyjni koledzy nie ugną się pod naciskiem PiS i nie usuną jej z partii.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Szef klubu PiS Marek Kuchciński przyznał, że Prawo i Sprawiedliwość prowadzi rozmowy koalicyjne przede wszystkim z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin. Nie wykluczył natomiast zawarcia koalicji z innymi ugrupowaniami.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Jak donosi „Super Express” poważnym problemem, jeżeli chodzi o powrót Samoobrony do rządu, jest osoba Renaty Beger. Marszałek Sejmu Marek Jurek potwierdził, że Beger nie może być partnerem do współpracy.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie prowadzi żadnych negocjacji z Prawem i Sprawiedliwością w sprawie utworzenia koalicji rządowej- zapewnił poseł PSL Marek Sawicki. Podkreślił, że PiS podjęło już decyzję o ponownej współpracy z Samoobroną.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]

Sejm przerwał obrady do wtorku - 17 października - do godziny 14-tej. Zaplanowane na dziś głosowanie wniosku o samorozwiązanie Sejmu odbędzie się zatem najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 12-10-2006 ]
Roman Giertych powiedział w Radiu Zet: "Lider Samoobrony Andrzej Lepper wróci do rządu jako wicepremier i minister rolnictwa". Przewodniczący LPR zaznaczył jednak, że jest to jego osobisty pogląd.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl