Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-10-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony zaprzecza doniesieniom Rzeczpospolitej, jakoby PiS zgodziło się na wprowadzenie 800 złotych bezterminowego zasiłku dla bezrobotnych. Miało to być ustępstwo na rzecz tego, by Samoobrona wróciła do koalicji.
czytaj więcej »
  Krewni Hojarskiej na listach Samoobrony
Jakub Kufel [ 18-10-2006 ]
"Gazeta Wyborcza" ujawnia - w województwie pomorskim na liście wyborczej Samoobrony znajdują się krewni i znajomi Danuty Hojarskiej.
czytaj więcej »
  Obrady wznowione
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Sejm wznowił debatę nad samorozwiązaniem sejmu. Posłowie debatowali nad wnioskami o skrócenie kadencji w ubiegły czwartek, ale obrady zostały przerwane na wniosek klubów PiS, Samoobrony, LPR i RLN.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Informacyjna Agencja Radiowa podała, że Andrzej Lepper odchodząc z rządu otrzymał wynagrodzenie za dwa miesiące pracy. Centrum Informacyjne Rządu informuje, wynagrodzenie to jest zgodne z prawem.
czytaj więcej »
  Sejmowa arytmetyka
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Jest wiekszość parlamentarna dla rządu Prawa i Sprawiedliwości. PiS bedzie mógł teraz przegłosowywać swoje ustawy większością 245 głosów. Głosów Samoobrony i Ruchu Ludowo-Narodowego.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Andrzej Lepper wraca do wielkiej polityki. Miesiąc temu po wymianie wzajemnych "uprzejmości" z premierem Kaczyńskim, który to nazwał Leppera warchołem, szef Samoobrony został zdymisjonowany. Wczoraj wieczorem prezydent ponownie powołał Leppera do rady ministrów.
czytaj więcej »
  
e-Polityka [ 16-10-2006 ]
Jak wynika z ostatniej sondy przeprowadzonej na portalu e-Polityka.pl, głosujący internauci uznali, że dojdzie do ponownej koalicji PiS-LPR-Samoobrona.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 16-10-2006 ]
Poseł Henryk Młynarczyk opuścił klub Samoobrony - poinformował rzecznik marszałka Sejmu Szymon Ruman. Jeśli więc zostanie zawarta koalicja PiS- Samoobrona-LPR, nie będzie ona miała większości 231 posłów.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 16-10-2006 ]
Trwają negocjacje w sprawie utworzenia większościowego rządu koalicyjnego. Według Janusza Maksymiuka z Samoobrony, spotkanie liderów partii i podpisanie umowy między PiS, Ligą Polskich Rodzin i Samoobroną możliwe jest jeszcze dziś. O godz. 16.30 dojść ma do spotkania liderów trzech partii.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 15-10-2006 ]
Dziś być może zakończą się koalicyjne rozmowy zespołów negocjacynych między PiS-em, LPR-em i Samoobroną. Janusz Maksymiuk z Samoobrony wyraził nadzieję, że jutro liderzy partii otrzymają wynegocjowaną umowę koalicyjną.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl