Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-10-2006 ]
Mimo negatywnej opinii premiera i marszałka Sejmu, LPR i Samoobrona nie rezygnują z wniosku o powołanie komisji śledczej do wyjaśnienia okoliczności zabójstwa generała Papały.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2006 ]
W Sejmie posłowie debatują nad projektem Ligi Polskich Rodzin zmiany konstytucji, która pozwala na ochronę życia od chwili poczęcia.
czytaj więcej »
  Prezydencki projekt ustawy przedmiotem konsultacji
[ 25-10-2006 ]
Projekt ustawy, która ma umożliwić prezydentowi odtajnienie raportu o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych będzie rozpatrywany przez Sejm w najbliższy piątek.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Minister Przemysław Gosiewski dostał reprymendę od premiera za dokonanie zmian w resorcie rolnictwa tuż przed powrotem Andrzeja Leppera do rządu - informuje "Gazeta Wyborcza". Jako gest dobrej woli wobec partii Leppera, decyzje te zostaną cofnięte.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość w dwa tygodnie odrobiło część strat po aferze z taśmami prawdy. Tak wynika z najnowszego sondażu PBS dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Według "Gazety Wyborczej" jednym z kandydatów Samoobrony do sejmiku jest lekarz oskarżony o okradanie zwłok. Do zdarzenia doszło w styczniu 1999 w Gdyńskim autobusie.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Sączu przygotowała wniosek do prokuratury przeciwko działaczom Samoobrony o sfałszowanie podpisów poparcia kandydatów na radnych Nowego Sącza.
czytaj więcej »
  
[ 21-10-2006 ]

Niewielu chyba sądziło, że w kilkanaście dni po rozpadzie koalicji i wyrzuceniu z niej Andrzeja Leppera będziemy świadkami jego powrotu nie tylko do gabinetu, ale i na te same stanowiska. Co więcej można wręcz stwierdzić, iż w pewnym stopniu wyszedł on zwycięsko z batalii stoczonej w ostatnim czasie z PiS. Jeżeli potwierdzą się warunki, na jakich powróciła Samoobrona do koalicji tzn. 800 zł dla bezrobotnych bezterminowo i większa dopłata dla rolników za paliwo rolnicze, to bez wątpienia jest to jej sukces. Jej, bo nie sądzę, aby czyjś więcej jeszcze.

czytaj więcej »
  
[ 20-10-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony ocenił 100 dni rządów Jarosława Kaczyńskiego jako okres dobry dla Polski, ale dostrzegł również pewne minusy.
czytaj więcej »
  
[ 20-10-2006 ]
100 dni rządu to czas stracony na kłótnie polityczne- tak Platforma Obywatelska oceniła działalność gabinetu Jarosława Kaczyńskiego. Lider PO Jan Rokita podkreślił, że po roku 1989 nie było rządu, który w takim stopniu zmarnowałby pierwsze trzy miesiące jak rząd Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl