Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Samoobrona rano: \"Odchodzimy z koalicji\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 04-10-2006 ]

„Życie Warszawy” przytacza cytat Krzysztofa Filipka, który mówi, że szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński zaproponował politykom Samoobrony powrót do koalicji. Partie te wraz z LPR miałyby stworzyć rząd bez udziału ich liderów.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 26-09-2006 ]
Minister pracy i polityki społecznej Anna Kalata , podała się do dymisji. Swoja decyzję uzasadniła, wygaśnięciem umowy koalicyjnej i odwołaniem Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa.
czytaj więcej »
  Z archiwum "Y"
Anna Dziedzic [ 25-09-2006 ]

Wprost informuje że tarcia o budżet najprawdopodobniej nie były jedyną przyczyną rozpadu koalicji PiS - Samoobrona - LPR.
Obawy Andrzeja Leppera w ostatnich tygodniach mogła wzbudzić także działalność Antoniego Macierewicza, wiceministra obrony narodowej odpowiedzialnego za likwidację WSI.

czytaj więcej »
  
Wojciech Kusy [ 23-09-2006 ]

Ryzykownie jest komentować sytuację polityczną w momencie, kiedy w politycznym kotle wrze. W chwilach przesilenia każda opcja wchodzi w rachubę, a obecnie mamy niewątpliwie taki moment. Jeśli jednak nie możemy przewidzieć, co się stanie, możemy przynajmniej powiedzieć, jak to się staje.

czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  Wybory w 2007 roku?
[ 02-09-2006 ]
„Działania PiS wskazują, że wybory odbędą się w 2007 roku” - powiedział po obradach Rady Krajowej Samoobrony Andrzej Lepper. „W koalicji nie dzieje się dobrze. Kontrowersyjne wypowiedzi nie są omawiane w gronie koalicyjnym”.
czytaj więcej »
  Lepper grozi zerwaniem koalicji
[ 25-08-2006 ]
Wczoraj wieczorem Andrzej Lepper – szef Samoobrony spotkał się z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Głównym tematem spotkania było odwołanie Wojciecha Mojzesowicza – szefa Sejmowej Komisji Rolnictwa. Lepper domagał się również przyspieszenia nominacji dla swoich ludzi. Jeżeli konflikt pomiędzy PiS a Samoobroną jeszcze się nasili, może dojść do rozpadu koalicji – donosi "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  
MA [ 31-07-2006 ]
Andrzej Lepper uważa, że rząd powinien przyjąć program pomocy dla dotkniętych suszą rolników. Wicepremier i minister rolnictwa powiedział w Sygnałach Dnia, że nie jest ważne, czy stanie się to dziś, czy jutro, ważne by rząd podjął tę decyzję.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]
Samoobrona zagroziła, że w wypadku braku nowej umowy koalicyjnej „co najmniej się wstrzyma, a kto wie, czy nie zagłosuje przeciw" wotum zaufania dla rządu Jarosława Kaczyńskiego- powiedział wiceszef klubu Samoobrony Janusz Maksymiuk.
czytaj więcej »
  A ja na to: Drugi brzeg rzeki
[ 07-05-2006 ]

W ostatni piątek przekroczyliśmy Rubikon. Andrzej „Balcerowicz musi odejść” Lepper, enfant terrible polskiej polityki, zadymiarz zbożowy, rzeźbiony przez Tymochowskiego i hodowany na Goebbelsie, walczący o elektorat werbalnymi bojami ze wszystkimi, co to „już byli”, a kiedy trzeba było i kiedy mu się to opłacało, karnie głosujący z nimi ramię w ramię, na szklanych oczach kamer, przed narodem i prezydentem odczytał z kartki dowcip. Wszyscy wiedzą jaki – ten o „dobru ojczyzny i wszystkich jej obywateli” i o „najwyższym nakazie”. Bo chyba niewielu jest takich, którzy by traktowali poważnie tę rotę w jego ustach – niech głupszego od siebie poszuka.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl