Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zgoda dla pielęgniarek               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 24-03-2011 ]
Dziewięć przedstawicielek Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych okupuje Sejm. Pielęgniarki domagają się zakazu zatrudniania ich w szpitalach na podstawie kontraktów.
czytaj więcej »
  
[ 09-03-2009 ]
Kardiochirurg, profesor, poseł i były minister zdrowia Zbigniew Religa nie żyje. Zmarł na nowotwór płuc w niedzielę po południu w wieku 71 lat.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2008 ]
Debata w tej sprawie trwała 10 godzin. Ostatecznie Senat, w którym większość ma koalicja PO-PSL, odrzucił propozycję prezydenta Lecha Kaczyńskiego, by zorganizować ogólnokrajowe referendum w sprawie kierunku reformy służby zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 09-05-2008 ]
Były minister zdrowia Zbigniew Religa w Kontrwywiadzie RMF FM przyznał, że błędem było poproszenie go o ekspertyzę w sprawie doktora G. On jako minister nie powinien się na to zgodzić.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-04-2008 ]
W łódzkiej prokuraturze odbędzie się dziś przesłuchanie byłego ministra zdrowia prof. Zbigniewa Religi. Prokuratorzy chcą wysłuchać zeznań byłego szefa resortu zdrowia w związku ze śledztwem ws. korupcji w służbie zdrowia, w którą miał być zamieszany jego bliski współpracownik Jarosław Pinkas.
czytaj więcej »
  
[ 17-03-2008 ]
Zbigniew Religa w rozmowie z dziennikarzem "Rzeczpospolitej" powiedział, że nie widzi większych wad traktatu, który przyjął polski rząd.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-03-2008 ]
Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, pielęgniarki protestujące w kancelarii premiera latem zeszłego roku miały zostać usunięte z niej siłą, aresztowane i natychmiastowo przewiezione do prokuratury. Akcji miała sprzeciwić się prokuratura apelacyjna, odmawiając mieszania prokuratorów w rozstrzygnięcia polityczne.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 11-02-2008 ]
Prokuratura zajmie się sprawą zeszłorocznego protestu pielęgniarek. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył minister spraw wewnętrznych, Grzegorz Schetyna. W postępowaniu ma zostać wyjaśnione prawne użycie zagłuszaczy telefonów pielęgniarek.
czytaj więcej »
  Religa apeluje do minister Kopacz
[ 08-01-2008 ]
- Jesteśmy zaniepokojeni tym, co się dzieje w służbie zdrowia - mówili dziś posłowie PiS na konferencji prasowej. Były szef resortu zdrowia zaapelował do obecnej minister Ewy Kopacz o jak najszybsze przedstawienie planu reformy służby zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2008 ]
Wiele wskazuje na to, że 21 stycznia rozpocznie się kolejny strajk pielęgniarek. "Nie mamy innego wyjścia." - tłumaczy szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl