Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ukrywana katastrofa przez MON?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Rzecznik rządu zdementował pogłoski o podaniu się do dymisji szefa MON Radka Sikorskiego. Do złożenia rezygnacji ze stanowiska miało dojść podczas rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Minister obrony narodowej dąży do wzmocnienia swojej pozycji. Jakiś czas temu odebrał Sztabowi Generalnemu wpływ na szkolenie na rzecz dowódców Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Wojsk Specjalnych. Dziś chce sam decydować o awansach w armii.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 21-09-2006 ]
Zdaniem Radosława Sikorskiego decyzja o zwiększeniu wojsk polskich w Afganistanie została podjęta przez rząd Marka Belki.
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2006 ]
„Sprawa z Macierewiczem została zakończona, nie do końca oczywiście, bo ja chciałbym poznać dowody, ale wczoraj dowiedziałem się, że Krzysztof Wyszkowski, były działacz Solidarności powiedział, że widział teczki co najmniej 5 ministrów spraw zagranicznych. Więc teraz pytanie, co w tych teczkach jest? Teczki trzeba położyć na stół. Jeżeli w tych teczkach będzie, że współpracowali obojętnie z kim, to pan minister Macierewicz miał prawo to powiedzieć. Natomiast ministrowie niech się teraz bronią” – powiedział wicepremier Lepper dla TVN24 i Wirtualnej Polski.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2006 ]
Zanim wiceszef Mon ogłosił przeprosiny do byłych ministrów za swoje słowa, „Gazeta Wyborcza” przeprowadziła sondaż, w którym zapytała, czy premier powinien go zdymisjonować.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2006 ]
Wiceminister obrony narodowej Antoni Macierewicz oświadczył, że mówiąc o b. polskich ministrach spraw zagranicznych „użył niewłaściwego skrótu myślowego”, a osoby urażone tą wypowiedzią przeprasza.
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński i szef MON Radosław Sikorski zabrali głos i zażądali wyjaśnień od Antoniego Macierewicza w sprawie wypowiedzi dla telewizji Trwam. Macierewicz, wiceszef MON-u oskarżył w telewizji Trwam byłych ministrów spraw zagranicznych o współpracę z rosyjskim wywiadem.
czytaj więcej »
  
jb / MON [ 08-08-2006 ]

Nie będzie wcielania do wojska poborowych z kategorią B ani dodatkowych roczników - napisał w specjalnym oświadczeniu rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej płk Leszek Laszczak. To odpowiedź MON na pojawiające się w ostatnich dniach spekulacje prasowe.

czytaj więcej »
  
[ 29-07-2006 ]
Jak zapowiedział szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński, Prawo i Sprawiedliwość w ciągu dwóch najbliższych tygodni będzie próbowało wyjaśnić z Samoobroną sprawę projektów nowelizacji ustaw o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym i powołaniu nowych służb wojskowych.
czytaj więcej »
  Donald Tusk: PO przeciwne powszechnemu poborowi do wojska
[ 07-07-2006 ]
Szef PO Donald Tusk powiedział w piątek w Gdańsku, że jego partia jest przeciwna powszechnemu poborowi do wojska wszystkich, którzy ukończyli 19 lat. Tusk chce w tej sprawie rozmawiać z szefem MON Radosławem Sikorskim.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl