Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ukrywana katastrofa przez MON?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-09-2007 ]
Jak donosi tygodnik "wprost", Radosław Sikorski, były minister obrony sejmu V kadencji, może mieć cofnięty tzw. certyfikat bezpieczeństwa i - co się z tym wiąże - dostęp do materiałów tajnych.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 23-08-2007 ]
Minister obrony narodowej Aleksander Szczygło chciał ukryć informacje o wydarzeniach z udziałem polskich żołnierzy w Afganistanie - twierdzi Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Ostatnie doniesienia o złej doli naszych żołnierzy stacjonujących w Afganistanie zrobiły wrażenie na wszyskich, oprócz szefa resortu, minister Szczygło.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2007 ]
Zdaniem Aleksandra Szczygło, szefa MON, polska misja w Iraku powinna być kontynuowana. Mimo kolejnych ofiar nie należy przerywać tego, co zaczęliśmy w 2003 roku. Minister podkreślił też, że każda misja obarczona jest ryzykiem, a sukcesy odniesione przez polskie wojsko w Iraku są znaczące.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2007 ]
Były szef MON Radosław Sikorski w rozmowie z "Rzeczpospolitą" ujawnia, dlaczego odszedł z rządu, i krytykuje publikację raportu z weryfikacji WSI.
czytaj więcej »
  
[ 06-03-2007 ]
Niezależni obserwatorzy będą patrzeć wojskowym na ręce przy realizacji przetargów na uzbrojenie armii. Ministerstwo Obrony Narodowej i Transparency International Polska zawarły umowę w tej sprawie.
czytaj więcej »
  Dymisja Sikorskiego?
[ 03-02-2007 ]

Według nieoficjalnych informacji „Newsweeka” Minister Obrony Narodowej, Radosław Sikorski, może niebawem stracić stanowisko. Powód? Niepochlebne wypowiedzi na temat braci Kaczyńskich, wygłaszane na nieformalnych spotkaniach. „Ktoś doniósł o tym prezydentowi” – twierdzi „Newsweek”.

czytaj więcej »
  Prezydent i szef MON powitali samoloty F-16
[ 09-11-2006 ]
Prezydent powitał uroczyście amerykańskie samoloty F-16 w polskich siłach zbrojnych. Lech Kaczyński przyjął meldunek od podpułkownika Rościsława Stepaniuka, który przyprowadził ze Stanów Zjednoczonych jedną z maszyn.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 18-10-2006 ]
Życie Warszawy pisze, że polski kontyngent wojskowy, który w styczniu przyszłego roku wyruszy do Afganistanu, ma liczyć ponad 1100 żołnieży, czyli o 100 więcej, niż zapowiadano.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]

Zeznający w procesie w sprawie wydarzeń na wybrzeżu w grudniu 1970 Stanisław Kania potwierdził, że ówczesny szef MON generał Jaruzelski brał udział w procesie decyzyjnym o użyciu broni palnej. Zdaniem oskarżyciela, prokuratora Bogdana Szegdy to przełomowe zeznania, które dowodzą, że generał Wojciech Jaruzelski słusznie znalazł się na ławie oskarżonych.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl