Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ukrywana katastrofa przez MON?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Prezydent odrzuca kandydatury generalskie
[ 29-04-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński, jak dowiedziała się TVN24, odrzucił większość kandydatur generalskich zgłoszonych przez szefa MON Bogdana Klicha.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2008 ]
Zdaniem Antoniego Macierewicza, Ministerstwo Obrony Narodowej współpracuje z niektórymi mediami w celu ujawniania tajemnic państwowych. Polityk PiS-u stwierdził ponadto, że dochodzi również do powrotu inwigilacji prawicy.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2008 ]
Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich ma dzisiaj podjąć decyzję o odtajnieniu całego, liczącego czterdzieści stron, dokumentu o przyczynach katastrofy samolotu CASA.
czytaj więcej »
  
[ 04-03-2008 ]
"Rzeczpospolita" dotarła do informacji, że szef MON Bogdan Klich za katastrofę samolotu CASA chce odwołać dowódcę Sił Powietrznych generała Andrzeja Błasika. Nie oznacza to, że prezydent ją podpisze.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 28-02-2008 ]
Wiceminister MSZ Witold Waszczykowski poinformował, że w piątek odbędą się rozmowy w sprawie unowocześnienia polskiej armii. Na spotkaniu ma być obecna zarówno strona polska, jak i przedstawiciele Stanów Zjednoczonych. Bogdan Klich, szef resortu obrony narodowej przyznaje, że jak do tej pory Stany Zjednoczone nie wywiązały się z warunków postawionych przez Polskę. 
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 13-02-2008 ]
Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Poznaniu postawiła zarzuty byłemu dowódcy 12. dywizji Zmechanizowanej ze Szczecina gen. Piotrowi C.
czytaj więcej »
  
[ 14-01-2008 ]
Dziś pierwsza oficjalna wizyta ministra obrony narodowej Bogdana Klicha w USA. Szef MON przyjeżdża dziś do Waszyngtonu, by rozmawiać o Iraku, Afganistanie i tarczy
czytaj więcej »
  
karol Schwann [ 04-01-2008 ]
Piotr Czerwiński, dotychczas sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej zrezygnował ze swojego stanowiska. Oficjalnie nie podano przyczyn rezygnacji, sam zainteresowany tłumaczy ją sprawami osobistymi.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 15-12-2007 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, w radiu RMF FM, wyraził nadzieję, że współpraca między prezydentem Lechem Kaczyńskim a rządem Donalda Tuska będzie jak najlepsza. Podkreślał również dobrą atmosferę w polskiej delegacji podczas szczytu Unii Europejskiej w Lizbonie.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 15-12-2007 ]
Kilkanaście dni od nominacji dymisję złożyła Maria Wągrowska, która pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Oficjalnym powodem są problemy rodzinne, ale nieoficjalnie mówi się o informacjach jakie zawierała teczka w IPN byłej podsekretarz stanu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl