Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / \"Nie\" dla pomysłów Religii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 28-09-2007 ]
Zgodnie z prawem od pierwszego października wchodzą w życie wymówienia lekarzy, którzy w ramach protestu zgłaszali je trzy miesiące temu. Ponadto w coraz większej liczbie placówek dochodzi do strajków.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2007 ]
Rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego, Jan Dziedziczak oświadczył dziś, że premier postanowił oficjalnie zaprosić protestujące pielęgniarki na rozmowę w jednym z eleganckich pomieszczeń w swojej kancelarii.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
Strajkujące pielęgniarki jednomyślnie podjęły decyzję, że nie będą uczestniczyły w rozmowach z premierem w Centrum Dialog. - Wspólnie oczekujemy na spotkanie w kancelarii premiera - zapowiedziała rzecznik OZZPiP, Ewa Obuchowska.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
Premier Lech Kaczyński wielokrotnie powtarzał, że okupacja rządowego budynku jest nielegalna. Dziś stracił cierpliwość. Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie, popełnionym przez cztery pielęgniarki, które kolejną noc spędziły w kancelarii premiera - twierdzi "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  Religa o strajku lekarzy
[ 28-04-2007 ]
Zdaniem ministra zdrowia, Zbigniewa Religi, nie musimy obawiać się strajku lekarzy, ponieważ będzie on prawdopodobnie jedynie manifestacją. Minister uważa, że lekarze i tak będą przyjmować chorych. Jednak zarówno resort zdrowia jak i MSWiA zamierzają się odpowiednio przygotować do strajku, aby zabezpieczyć pacjentom opiekę medyczną.
czytaj więcej »
  Rozmowy ostatniej "ostatniej szansy" przed zapowiadanym strajkiem generalnym lekarzy
[ 21-06-2006 ]

W Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach trwają rozmowy "ostatniej szansy" przed zapowiadanym na jutro strajkiem generalnym lekarzy.

czytaj więcej »
  Apel ministra
AZ [ 14-04-2006 ]
Minister zdrowia Zbigniew Religa apeluje do strajkujących lekarzy, aby wrócili do pracy. Jak powiedział w Salonie Politycznym Trójki, jeśli tak się nie stanie, będzie musiał podjąć odpowiednie kroki, aby zapewnić chorym bezpieczeństwo.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2011 ]
Rozpoczął się proces prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oskarżonego o zniesławienie przez byłego szefa MSWIA Janusza Kaczmarka, za nazwanie go słowami „agent śpioch”.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2011 ]
Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie Jarosław Kaczyński musi sprostować swoją wypowiedź o PSL. Chodzi o słowa, że część posłów tej partii głosowało za legalizacją miękkich narkotyków.
czytaj więcej »
  
[ 05-08-2011 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński stawił się w prokuraturze, gdzie ma zeznawać jako świadek w śledztwie, które dotyczy domniemanego przekroczenia uprawnień przez ABW i CBA podczas „afery gruntowej” w 2007 roku.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl