Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Seksafera: padły pierwsze zarzuty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  A jednak rewolucja
[ 10-12-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość szło po wyborcze zwycięstwo ze sztandarami, na których wypisane było hasło rewolucji moralnej, jaka jest konieczna w naszym kraju, aby mógł on funkcjonować normalnie. Wielu powątpiewało w sens, celowość i przede wszystkim w realność dokonania owej rewolucji. Sceptycyzm był tym większy, iż miast spodziewanej koalicji powyborczej z Platformą Obywatelską, ostatecznie PiS weszło w układ rządzący z Samoobroną i LPR. A zatem z ugrupowaniami, które nie uchodziły za wzorce moralności. Jednakże premier-prezes, czyli Jarosław Kaczyński, uznał, że te właśnie partie gwarantują osiągnięcie sukcesu. Nie obeszło się oczywiście bez pewnych trudności (była mowa o ludziach wątpliwej reputacji, warchołach), ale te zostały przezwyciężone.

czytaj więcej »
  Koniec trybuna ludowego
[ 16-02-2010 ]
Ogłoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczącej wysoko postawionych działaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera oraz Stanisława Łyżwińskiego, kończy definitywnie przygodę byłego wicepremiera z polityką. Andrzej Lepper i jego partia zasłynęli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wśród nich wystarczy wymienić blokowanie mównicy poselskiej czy obrażanie czołowych polityków innych partii podczas posiedzeń Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2010 ]
Wyrok, który zapadł w sprawie seksafery spowodował powrót do tematu współrządów PiS i Samoobrony. Joachim Brudziński (PiS) w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził: "Mam powody, żeby mieć poczucie absmaku, że rządziliśmy z LPR i Samoobroną".
czytaj więcej »
  
[ 20-05-2008 ]
W sądzie okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczyna się kolejny dzień procesu w sprawie seksafery w Samoobronie. Zeznania złożyć mają m.in. Aneta Krawczyk, Andrzej Lepper oraz żona Stanisława Łyżwińskiego, Wanda Łyżwińska. Proces został utajniony.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
Dziś pierwszy dzień procesu w sprawie tzw. seksafery w Samoobronie. Na ławie oskarżonych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim zasiądą były wicepremier Andrzej Lepper oraz były poseł Stanisław Łyżwiński. Są oskarżeni o żądanie i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym od działaczek swojej partii.
czytaj więcej »
  
[ 25-01-2008 ]
Były poseł Samoobrony Stanisław Łyżwiński zamieszany w "seksaferę" oraz główny świadek w sprawie Aneta Krawczyk, jak i sama zainteresowana zostaną dziś przesłuchani w charakterze podejrzanych w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 11-03-2007 ]
Andrzej Lepper twierdzi, że Aneta Krawczyk fałszowała dokumenty i podejrzewa ją o zagarnięcie pieniędzy Samoobrony. Zapowiedział, że o tej sprawie jego ugrupowanie powiadomi prokuraturę.
czytaj więcej »
  
[ 15-02-2007 ]
Aneta Krawczyk oskarża przewodniczącego Samoobrony o zniesławienie.
czytaj więcej »
  
[ 15-02-2007 ]
Partia złożyła  projekt nowelizacji kodeksu karnego, zgodnie z którą kara za molestowanie w pracy wyniosłaby 5 lat, a nie 3, jak obecnie.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 27-01-2007 ]
Wicepremier, minister rolnictwa Andrzej Lepper sprostował, że nie robił za granicą żadnych badań DNA, gdyż nie miał nic wspólnego z Anetą Krawczyk. Zapowiedział, że dziennikarzy, którzy opisywali tzw. seksaferę w Samoobronie, poda do sądu.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl