Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Jednak za wcześnie na podatek katastralny               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-02-2010 ]

Donald Tusk ogłosił, że jest już gotowe rozporządzenie, które umożliwi zwolnienie od płacenia VAT-u za dobroczynne SMS-y. Premier spotkał się dzisiaj z przedstawicielami organizacji charytatywnych, którzy to apelowali o zniesienie VAT-u.

czytaj więcej »
  Nowy podatek w USA
Katarzyna Satudt [ 15-01-2010 ]
Prezydent USA, Barack Obama, wprowadza nowy podatek. Będzie go musiało płacić około 50 największych firm finansowych w Stanach Zjednoczonych. Podatek ma zacząć obowiązywać od 30 czerwca.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
Ministerstwo Finansów zdecydowało, że ks. prof. Michał Heller, nagrodzony w marcu nagrodą Templetona, nie będzie musiał opłacić należnego od niej podatku. Głównym czynnikiem do anulowania podatku był fakt, że cała nagroda została przeznaczona przez jej zdobywcę na rzecz budowy Centrum Kopernika w Krakowie.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 17-09-2007 ]
"Jest czymś absurdalnym, że państwo wypłacając im 99,9 proc. świadczeń, pobiera od nich podatek" – powiedział o emerytach i rencistach lider LPR – Roman Giertych. Jednocześnie zapewnił, że jeżeli jego partia znajdzie się w nowym Sejmie, zaproponuje zniesienie podatków.
czytaj więcej »
  "Podatek Religi" podpisany przez Prezydenta
Bartosz Rymkiewicz [ 13-07-2007 ]
Zgodnie z podpisanym dzisiaj projektem ustawy- wszystkie firmy zajmujące się ubezpieczeniem od 1 października będą zobowiązane przekazywać część zebranych składek do kasy NFZ.
czytaj więcej »
  Pracodawcy o ordynacji podatkowej
[ 06-11-2006 ]
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan wyraziła zaniepokojenie kształtem nowelizacji ordynacji podatkowej.
czytaj więcej »
  Sejm-Polska-Wlk.Brytania: podatki
[ 27-10-2006 ]
Sejm zdecydował o ratyfikacji polsko-brytyjskiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Dzięki niej osoba, która osiąga dochody tylko W Wielkiej Brytanii, nie będzie płaciła podatków w Polsce.
czytaj więcej »
  PiS o podatkach
[ 25-10-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że zmiany w przyszłorocznych podatkach są korzystne dla podatników. W Sejmie odbyło się dziś drugie czytanie projektów ustaw w tej sprawie - głosowanie w piątek.

czytaj więcej »
  PiS - podatek
[ 24-10-2006 ]
Szefowa Sejmowej Komisji Finansów Publicznych zarzuciła opozycji utrudnianie prac nad ustawami podatkowymi. Zdaniem Aleksandry Natalii - Świat, opozycja nie zgłaszała żadnych projektów i zmian w czasie długich prac w komisji i robi to dopiero teraz, kiedy na najbliższym posiedzeniu Sejmu powinno się odbyć drugie i trzycie czytanie projektu ustaw. Według niej, może do doprowadzić do tego, Sejm nie uchwali ustawy w terminie.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]
Komisja Europejska uważa, że polskie prawo dyskryminuje zwycięzców loterii zagranicznych. Bruksela domaga się zatem od Warszawy zmiany przepisów.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl