Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pielęgniarki odmówiły spotkania               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-06-2007 ]
Rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego, Jan Dziedziczak oświadczył dziś, że premier postanowił oficjalnie zaprosić protestujące pielęgniarki na rozmowę w jednym z eleganckich pomieszczeń w swojej kancelarii.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
Premier Lech Kaczyński wielokrotnie powtarzał, że okupacja rządowego budynku jest nielegalna. Dziś stracił cierpliwość. Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie, popełnionym przez cztery pielęgniarki, które kolejną noc spędziły w kancelarii premiera - twierdzi "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 24-03-2011 ]
Dziewięć przedstawicielek Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych okupuje Sejm. Pielęgniarki domagają się zakazu zatrudniania ich w szpitalach na podstawie kontraktów.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 11-02-2008 ]
Prokuratura zajmie się sprawą zeszłorocznego protestu pielęgniarek. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył minister spraw wewnętrznych, Grzegorz Schetyna. W postępowaniu ma zostać wyjaśnione prawne użycie zagłuszaczy telefonów pielęgniarek.
czytaj więcej »
  
[ 07-01-2008 ]
Wiele wskazuje na to, że 21 stycznia rozpocznie się kolejny strajk pielęgniarek. "Nie mamy innego wyjścia." - tłumaczy szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Jarosław Kaczyński odrzucił propozycje złożone wczoraj pielęgniarkom przez Religę. Wprowadzenie wyższej składki zdrowotnej i podwyżek dla służby zdrowia na pewno w tym roku nie nastąpi.
czytaj więcej »
  Strajkowa przychodnia
[ 30-06-2007 ]
Pielęgniarki i lekarze strajkujący przed kancelarią premiera organizują dziś darmowe badania dla mieszkańców stolicy.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
W sondażu TNS OBOP dla „Faktu” aż 72 ankietowanych powiedziało „nie” pomysłowi premiera. Aż 80 procent pytanych nie chce natomiast, by podwyższać podatki i pieniądze z nich przeznaczyć dla lekarzy.
czytaj więcej »
  
[ 22-06-2007 ]
Do spotkania pielęgniarek z Jarosławem Kaczyńskim miało dojść dzisiaj o godzinie 12 w Centrum Konferencyjnym „Dialog”. Okazało się jednak, że pielęgniarki nic o tej umowie nie wiedziały.
czytaj więcej »
  
[ 22-06-2007 ]
Cztery pielęgniarki, które okupują od wtorku jednen z pokoi Kancelarii Premiera, przyjęły propozycję szefa rządu i w południe spotkają się z premierem Jarosławem Kaczyńskim w centrum konferencyjnym "Dialog" w Warszawie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl