Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pielęgniarki chcą wizyty Marii Kaczyńskiej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-07-2007 ]
Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że nie widzi przesłanek do przerwania protestu pielęgniarek. Argumentuje, że wiedzą o nim wojewoda mazowiecki – Jacek Sasin oraz premier.
czytaj więcej »
  
(lea) [ 08-07-2007 ]

Po 19 dniach od rozpoczęcia protestu pielęgniarek przed Kancelarią Premiera głodówkę prowadzi już tylko jedna pielęgniarka. Po wczorajszym zasłabnięciu jednej z głodujących sióstr Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych zarządził odstąpienie od tej formy protestu.

czytaj więcej »
  
[ 06-07-2007 ]
Dziś posłowie jednogłośnie przyjęli nowelizację ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej, zgodnie z którą proces uzyskiwania pozwolenia na pracę w Polsce sióstr z krajów Wspólnoty będzie krótszy.
czytaj więcej »
  
(lea) [ 05-07-2007 ]

 Po spotkaniu premiera Jarosława Kaczyńskiego z ministrem zdrowia Zbigniewem Religą, wiadomo, że obaj zgadzają się na propozycję pielęgniarek. Pielęgniarki dostaną 80% nadwyżki z NFZ pod jednym warunkiem. Mają zlikwidować "białe miasteczko" przed budynkiem kancelarii premiera.

czytaj więcej »
  Strajkowa przychodnia
[ 30-06-2007 ]
Pielęgniarki i lekarze strajkujący przed kancelarią premiera organizują dziś darmowe badania dla mieszkańców stolicy.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2007 ]
Rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego, Jan Dziedziczak oświadczył dziś, że premier postanowił oficjalnie zaprosić protestujące pielęgniarki na rozmowę w jednym z eleganckich pomieszczeń w swojej kancelarii.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2007 ]
Protestujące w Warszawie pielęgniarki tym razem poprosiły o wsparcie byłego prezydenta Lecha Wałęsę. Ten zapewnił, że solidaryzuje się z ich postulatami, ale nie chce się angażować w ten konflikt.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 26-06-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyńaki w radiowych Sygnałach dnia, powiedział, że nie może być tak, że z jednymi przestępcami rozmawia, a innych wsadza do więzienia.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
Strajkujące pielęgniarki jednomyślnie podjęły decyzję, że nie będą uczestniczyły w rozmowach z premierem w Centrum Dialog. - Wspólnie oczekujemy na spotkanie w kancelarii premiera - zapowiedziała rzecznik OZZPiP, Ewa Obuchowska.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2007 ]
W sondażu TNS OBOP dla „Faktu” aż 72 ankietowanych powiedziało „nie” pomysłowi premiera. Aż 80 procent pytanych nie chce natomiast, by podwyższać podatki i pieniądze z nich przeznaczyć dla lekarzy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl