Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pacyfikacja tybetańskiego protestu w Sichuanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-08-2006 ]

Młody tybetański pisarz i nauczyciel przekazał gryps, w którym pisze, że skazano go na dziesięć lat więzienia za pracę nad książką o Tybecie, i prosi o pomoc komitetów praw człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dwudziestodziewięcioletni Dolma Kjab, zamiłowany ekolog, został zatrzymany w marcu 2005 roku.

czytaj więcej »
  
[ 05-07-2006 ]
NATO potępiło próby rakietowe Korei Północnej. Ostatni, siódmy pocisk wystrzelono o 10:22 naszego czasu. Według informacji południowo-koreańskiego ministerstwa obrony był to pocisk średniego zasięgu.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]

„Pełzająca okupacja”, tym terminem zwykło się określać w Rosji powolny, lecz konsekwentny wzrost liczby ludności pochodzenia chińskiego we wschodniej części Syberii, przy jednoczesnym spadku populacji Rosjan.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 07-06-2006 ]
Problemy łamania przez Chińczyków praw chroniących własność intelektualną oraz szerszego otwarcia chińskiego rynku, m.in. w dziedzinie bankowości i ubezpieczeń, są przedmiotem środowych rozmów w Pekinie komisarza UE ds. handlu Petera Mandelsona.
czytaj więcej »
  Chiny: alarm ekologiczny
Anna Maria Sierpinska [ 05-06-2006 ]
Zanieczyszczenie środowiska naturalnego w Chinach jest dramatyczne. Pokazuje to raport Państwowego Zarządu Ochrony Środowiska. Według specjalistów, zanieczyszczone jest około 60 procent obszaru Chin.
czytaj więcej »
  
ed [ 26-05-2006 ]

Sejm RP zarejestrował  Zespół Polsko-Tybetański, na którego czele stanęła posłanka Beata Bublewicz. Wśród założycieli są posłowie Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

czytaj więcej »
  
[ 18-04-2006 ]
Chiński prezydent Hu Jintao jedzie z czterodniową wizytą do Stanów Zjednoczonych. W czwartek spotka się w Waszyngtonie z prezydentem Georgem Bushem.
czytaj więcej »
  Wielkanoc w Azji
Agata Kaczmarzyk-Pilipiuk z Singapuru [ 18-04-2006 ]

W minioną niedzielę dzwony kościelne rozbrzmiały w całej Azji, a miliony chrześcijan celebrowały Wielkanoc, zgodnie z orędziem papieskim Benedykta XVI, który zwrócił się do katolików z całego świata w dniu upamiętniającym zmartwychwstanie Chrystusa.

czytaj więcej »
  
[ 14-04-2006 ]

W marcu tego roku The Epoch Times ujawnił rewelacje zbiegłego z Chin dziennikarza o obozie koncentracyjnym Sujiaton w Shenyangu, w którym na masową skalę dochodzi do likwidacji przetrzymywanych tam członków ruchu Falun Gong, w celu sprzedaży ich organów.

czytaj więcej »
  Pekin: Dni Kultury Polskiej
[ 05-04-2006 ]
Na Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych Beiwai - najbardziej prestiżowej chińskiej uczelni - rozpoczęły się Dni Kultury Polskiej. Festiwal polskiej kultury zorganizowały wspólnie władze uniwersytetu wraz z polską ambasadą w Pekinie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl