Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pacyfikacja tybetańskiego protestu w Sichuanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-08-2008 ]
Sytuacja na linii Chiny – międzynarodowe media uległa drastycznemu zaognieniu, gdy jedna ze stacji telewizyjnych opublikowała zakazane zdjęcia z zamkniętych przygotowań do ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich.
czytaj więcej »
  
[ 01-08-2008 ]
Pod wpływem nacisków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego władze chińskie obiecały, że odblokują Internet...jedynie na okres trwania Igrzysk Olimpijskich
czytaj więcej »
  Obamie zaszkodzi przyrodni brat?
[ 29-07-2008 ]
Do USA, jak i do innych krajów, masowo sprowadzane są towary z Chin, które zalewają tamtejszy rynek. Barack Obama sprzeciwia się importowi tanich zabawek z Chin, a tymczasem jego przyrodni brat mieszka w Chinach, gdzie udziela porad i używa swoich kontaktów do pomagania tamtejszym producentom w podbijaniu amerykańskiego rynku.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2008 ]
Najnowszy raport Amnesty International alarmuje, że organizacja Igrzysk Olimpijskich w Pekinie sprzyja coraz częstszemu łamaniu praw człowieka. AI potępia przede wszystkim obozy reedukacji przez pracę, nieuzasadnione uwięzienia oraz ograniczanie wolności mediów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
Chińskie władze otwierają się na krytykę opinii publicznej… w wyznaczonych miejscach. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi, w Pekinie wyznaczono specjalne strefy, w których protestowanie będzie dozwolone.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-07-2008 ]
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy potwierdził, że będzie obecny na ceremonii otwarcia XXIX Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Chce on tam reprezentować „olimpijskie wartości pokoju, przyjaźni i braterstwa”. Jego decyzja wywołała jednak falę międzynarodowej krytyki.
czytaj więcej »
  Zgaszono znicz olimpijski
[ 10-05-2008 ]
Dziennik "Asia Sentinel" donosi, że dwóch niezidentyfikowanych Chińczyków zgasiło w czwartek znicz olimpijski w prowincji Shenzhen.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2008 ]
Indonezyjskie władze rozpędziły w poniedziałek niewielką protybetańską manifestację, która odbyła się w Dżakarcie na kilka godzin po przybyciu do Indonezji sztafety z ogniem olimpijskim.
czytaj więcej »
  Radni PiS solidarni z Tybetem
Magda Dunin-Markiewicz [ 17-04-2008 ]
Trzej radni PiS - Marek Makuch, Maciej Maciejowski i Tomasz Zdzikot – uruchomili witrynę internetową pod hasłem „Tybet - Warszawa wspólna sprawa”.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 10-04-2008 ]
Unia Europejska popiera inicjatywę tzw. "miękkiego bojkotu igrzysk olimpijskich". Parlament Europejski zaapelował do przywódców krajów wspólnoty, by zbojkotowali ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich, które odbędą się jeszcze w tym roku w Pekinie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl