Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pacyfikacja tybetańskiego protestu w Sichuanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-10-2008 ]
Dzisiaj w Pekinie, podczas prezentacji raportu Światowej Organizacji Zdrowia, eksperci ONZ wyrazili głębokie zaniepokojenie jakością chińskiej żywności, sugerując jednocześnie pilną potrzebę reformy chińskiego systemu kontroli produkcji.
czytaj więcej »
  Dysydent dostanie Nobla
Kinga Marciniak [ 10-10-2008 ]
„To brutalne mieszanie się w wewnętrzne sprawy Chin” - tak Pekin skomentował szanse chińskiego dysydenta Hu Jia na otrzymanie Pokojowej Nagrody Nobla.
czytaj więcej »
  Nowy Sojusz Energetyczno – Polityczny
Andrzej Gwarda [ 30-09-2008 ]

Kryzys dewastujący gospodarkę USA, zdaje się nie mieć tak negatywnych skutków w przypadku innych ważnych graczy politycznych na świecie. Wręcz przeciwnie. Korzystając z zastoju amerykańskiej aktywności w sferze gospodarczej, Wenezuela rozpoczęła realizację intensywnego planu zacieśniania stosunków z Rosją i Chinami. Partnerstwo polegać ma głównie na pomocy w zakresie energetycznej oraz wojskowej.

czytaj więcej »
  
[ 28-09-2008 ]
Chiny kontynuują podbój kosmosu. Misja kosmiczna rakiety Shenzhou VII zakończyła się sukcesem - ogłosiły chińskie władze. Astronauci, biorący udział w misji, bezpiecznie powrócili na Ziemię.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 10-08-2008 ]
W autonomicznym regionie Sinkiangu, na północnym-zachodzie Chin, doszło do nocnych eksplozji. Chińskie władze podejrzewają, że to zamach zorganizowany przez terrorystów z Islamskiego Ruchu Wschodniego.
czytaj więcej »
  Prolog Igrzysk Olimpijskich w Pekinie
[ 08-08-2008 ]
Dziś otwarcie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Przed swoją wizytą w Chinach prezydent USA George W. Bush skrytykował władze tego kraju. Na inauguracji Igrzysk nie pojawią się przywódcy najważniejszych państw europejskich. 
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 07-08-2008 ]
Dwóch Brytyjczyków i dwóch Amerykanów protestujących w środę w sprawie Tybetu muszą opuścić Chiny w ciągu 24 godzin. Jako uzasadnienie pekińskie Biuro Bezpieczeństwa Publicznego podało, że cudzoziemcy ci „naruszyli ład publiczny i chińskie prawo”. Mimo tego wciąż pojawiają się nowe grupy sprzeciwiających się chińskiej polityce.
czytaj więcej »
  Chiny: pierwsze „olimpijskie” aresztowania
Jakub Noch [ 06-08-2008 ]
Jak informują międzynarodowi korespondenci z Chin, w środę  przed stadionem olimpijskim w Pekinie zatrzymano czworo cudzoziemców – dwoje Brytyjczyków i dwóch obywateli USA, którzy protestowali przeciwko chińskiej okupacji Tybetu.
czytaj więcej »
  George W. Bush jedzie to Chin
[ 05-08-2008 ]
Początek azjatyckiej pielgrzymki George'a Busha. Prezydent USA zamierza spotkać się w przedstawicielami najważniejszych państw Azji Wschodniej. Prezydent weźmie także udział w inauguracji Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 03-08-2008 ]
Do protestów przeciwko łamaniu praw człowieka w Tybecie wezwał przewodniczący Parlamentu Europejskiego Hans-Gert Poettering. Apel był skierowany do wszystkich uczestników rozpoczynających się w piątek igrzysk olimpijskich w Pekinie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl