Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Bush w Czechach               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Guliani na prezydenta USA
Anna Dziedzic [ 14-11-2006 ]
Były burmistrz Nowego Jorku Rudi Giuliani jest obecnie faworytem w walce o nominację partii republikańskiej do wyborów prezydenckich w 2008 roku.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 12-11-2006 ]
Według ostatniego sondażu „Neewsweeka”, amerykańska głowa państwa uzyskała najniższe jak dotąd, bo tylko 31-procentowe poparcie obywateli USA.
czytaj więcej »
  Nowy Jork: B.Bush o zmianie taktyki w Iraku
[ 26-10-2006 ]
Prezydent George Bush podczas spotkania z dowódcami armii amerykańskiej i strategami zapowiedział zmianę taktyki wojennej w Iraku. Biały Dom jest coraz ostrzej krytykowany za prowadzone w tym kraju działania wojskowe.
czytaj więcej »
  
[ 23-10-2006 ]
„George Bush ma problem, bo myśli, że jego decyzje są wynikiem dialogu z Bogiem” – tak pisze w swej książce były niemiecki kanclerz Gerhard Schroeder.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 15-10-2006 ]
Prezydent USA George W. Bush powiedział, że najnowsza rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Korei Północnej jest stanowcza, została przyjęta szybko i wykazuje jednolite podejście wobec atomowych ambicji Phenianu.
czytaj więcej »
  Bruksela: Komisja Europejska - USA - wizy
[ 04-10-2006 ]
Komisja Europejska naciska na Stany Zjednoczone, by zniosły wizy dla obywateli Unii. W przeciwnym razie Bruksela grozi, że będzie domagać się wprowadzenia wiz dla amerykańskich dyplomatów.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Po czterodniowej wizycie premier Jarosław Kaczyński wrócił ze Stanów Zjednoczonych, podczas której szef polskiego rządu odbył krótką rozmowę z prezydentem George'm Bushem i spotkał się z czołowymi przedstawicielami amerykańskiej administracji.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
„W interesie Europy jest, by systemy antyrakietowe były rozwijane. Są różne opcje: amerykańska, natowska, unijna. Decyzje będą zależały od konkretów” - powiedział Radosław Sikorski, szef resortu obrony, w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński podczas najbliższej wizyty w USA, która zaplanowana jest na przyszły tydzień, spotka się z Georg’em Bushem – donosi „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2006 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" prezydent USA George Bush nie chce się spotkać z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Polscy dyplomaci stają na głowie, by do prestiżowego spotkania w Białym Domu jednak doszło.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl