Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Antyglobaliści ida na Hel               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Paulina Klejnowska [ 15-12-2008 ]
Wczoraj późnym wieczorem George W. Bush przybył do Afganistanu; wcześniej złożył pożegnalną wizytę w Iraku. Podczas konferencji prasowej w Bagdadzie doszło do incydentu - jeden z dziennikarzy zdjął buty i rzucił nimi w prezydenta.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 28-11-2008 ]
Prezydent Rosji wyraził zadowolenie z decyzji Busha o odstąpieniu od planów zmierzających do przyjęcia Gruzji i Ukrainy do NATO. Pochwały na tym się kończą, a Rosja zaczyna zwiększać swoje wpływy na Kubie.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 23-11-2008 ]
Zwolennicy Obamy czują się zdradzeni i bulwersują planami powierzenia dwóch ważnych stanowisk generałowi Jamesowi Jonesowi i gubernatorowi Arizony Janet Napolitano - ludziom postrzeganym jako zwolennicy wojny w Iraku. Przez tą decyzję Barack Obama został oskarżony o zdradę ideałów i nie wywiązanie się z wyborczych obietnic.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 12-11-2008 ]
"Washington Post" twierdzi, iż nowa waszyngtońska administracja przyspieszy likwidację więzienia na Kubie. To jasny sygnał, że Barack Obama chce zerwać z polityką George'a Busha.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Polska po raz kolejny została pominięta w planach ruchu bezwizowego ze Stanami Zjednoczonymi. Associated Press, powołując sie na źródła w Kongresie amerykańskim, podała, ze prezydent George W. Bush ma dziś podać do publicznej wiadomości listę państw które od przyszłego miesiąca zostaną objęte ruchem bezwizowym ze Stanami Zjednoczonymi.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2008 ]
Dziś w Nowym Jorku rozpocznie się 63. sesja Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. W sesji udział wezmą prezydenci, szefowie rządów oraz dyplomacji stu państw, w tym prezydent Lech Kaczyński i minister Radosław Sikorski. Głównymi tematami będą sytuacja w Gruzji oraz zaostrzenie sankcji wobec Iranu.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 15-08-2008 ]
- Z radością informuję, że negocjacje się zakończyły i że parafowaliśmy porozumienie, które zostanie przeanalizowane, a potem możemy oczekiwać podpisania ostatecznego porozumienia – stwierdziła rzeczniczka Białego Domu Dana Perino.
czytaj więcej »
  Bush krytykuje Rosjan
[ 11-08-2008 ]
George Bush w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji NBC skrytykował działania militarne Rosji w konflikcie z Gruzją. Prezydent Stanów Zjednoczonych stwierdził, iż odpowiedzialność Rosji za rozwój konfliktu jest „niewspółmierna”.
czytaj więcej »
  Bush poucza Browna w sprawie wycofania wojsk z Iraku
[ 15-06-2008 ]
Prezydent Bush ostrzegł premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna, by ten nie ustalał konkretnego terminu wycofania wojsk brytyjskich z Iraku. "Nie należy formułować żadnego definitywnego terminarza" – mówił prezydent USA.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Pew Research Center, 53 proc. Polaków obdarza zaufaniem kandydata Demokratów na prezydenta USA Baracka Obamę. Jego konkurent, John McCain, zyskał poparcie tylko 37 proc. Polaków.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl