Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Premier o tarczy antyrakietowej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 05-07-2008 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński ma nadzieję, że negocjacje z USA ws. tarczy antyrakietowej zakończą się sukcesem. Chciałby także, aby wewnętrzne spory nie miały wpływu na te negocjacje.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński przełożył swój wyjazd do Gruzji o kilka godzin. Chce jeszcze dzisiaj spotkać się z Donaldem Tuskiem i porozmawiać o tarczy – dowiedziała się PAP.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2008 ]
Prezydent Polski w czasie wizyty w Jerozolimie spotkał się wczoraj z Georgem W. Bushem. Spotkanie trwało kilkanaście minut, a jego tematem była głównie tarcza antyrakietowa i sytuacja w Gruzji.
czytaj więcej »
  Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy
[ 07-04-2008 ]
Dziś w Soczi spotkali się prezydenci USA i Rosji, aby jeszcze raz przedyskutować sprawę instalacji tarczy antyrakietowej na terenie Polski i Czech. Nie udało im się dojść do porozumienia. Putin nadal protestuje przeciwko tarczy.
czytaj więcej »
  
[ 07-03-2008 ]
Premier Donald Tusk po wczorajszym spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskim stwierdził, że jest jeszcze za wcześnie, by podawać datę zakończenia negocjacji ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie rozmieszczenia tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 16-01-2008 ]
Rzecznik Pentagonu Geoff Morrell krytykuje rząd w Warszawie za wypowiedzi sugerujące, że Polska nie spieszy się do zgody na umieszczenie w Polsce tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2007 ]
Lech Kaczyński przebywający w Kalifornii we wtorek po południu miejscowego czasu (ok. północy czasu polskiego), że umowa dotycząca umieszczenia elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej na polskim terytorium będzie negocjowana jeszcze wiele miesięcy.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2007 ]
Spotkanie George'a Busha z Lechem Kaczyńskim może okazać się kamieniem milowym w porozumieniu USA-Polska. Obaj przywódcy mają podjąć wstępne ustalenia o instalacji w naszym kraju elementów tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Bartosz Rymkiewicz [ 02-06-2007 ]
W wywiadzie dla niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", który ukaże się w poniedziałek, Prezydent Rosji ostrzegł, że budowa tarczy antyrakietowej może grozić nawet rozpętaniem konfliktu nuklearnego.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
W Czechach rozpoczęła się debata na temat bazy radarowej, która miałaby wejść w skład amerykańskiego systemu tarczy rakietowej. Czeska rada bezpieczeństwa państwa przyjęła do wiadomości amerykański wniosek o lokalizacji bazy radarowej na terenie kraju.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl