Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w PFRON               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Tajne spotkanie Lepper-Tusk
[ 18-09-2006 ]
Jak dowiedziało się „Życie Warszawy” na prośbę Andrzeja Leppera szefowie Samoobrony i Platformy Obywatelskiej spotkali się w ścisłej tajemnicy, żeby porozmawiać o ewentualnej współpracy.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Dzisiejsza „Rzeczpospolita” pisze o ujawnionych przez posła Samoobrony Janusza Maksymiuka informacjach, że do partii Leppera dotarły nieoficjalne głosy, iż na najbliższym posiedzeniu Sejmu PiS zamierza złożyć wniosek o samorozwiązanie izby.
czytaj więcej »
  Koalicja trzeszczy
[ 14-09-2006 ]

Wybory samorządowe już za pasem (12 listopada), a obóz rządzący zdaje się trzeszczeć w szwach jak nigdy dotąd. Oto wicepremierzy Andrzej Lepper i Roman Giertych zdaje się, iż otworzyli oczy i spostrzegli, jaką pułapkę zastawił na nich premier Jarosław Kaczyński. Obaj twierdzą teraz, że w myśl nowej ordynacji wyborczej wprawdzie mogą stworzyć blok, ale niekoniecznie musi to być blok z PiS. A. Lepper nawet stwierdził, iż może wstąpić w koalicję z Platformą Obywatelską, ponieważ ta idzie wyraźnie w stronę socjalliberalną, o której on już dawno mówił, że jest najbardziej pożądana.

czytaj więcej »
  Biznesowy partner Samoobrony aresztowany
[ 09-09-2006 ]
Samoobrona rozdała niedawno ubogim przedszkolakom 50 tys. kompletów podręczników. Prezes wydawnictwa, które je sprzedało partii Leppera, został właśnie aresztowany za udział w mafii paliwowej - ujawnia "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  Mojzesowicz odchodzi
[ 08-09-2006 ]
Na posiedzeniu komisji rolnictwa jej dotychczasowy przewodniczący Wojciech Mojzesowicz (PiS) podał się do dymisji. Ma to prawdopodobnie związek z zachowaniem Samoobrony podczas sejmowej debaty ws. odwołania ministra Jasińskiego.
czytaj więcej »
  
[ 06-09-2006 ]
Wczoraj premier Jarosław Kaczyński powiedział, że deficyt budżetowy nie może przekroczyć 30 mld zł. Niemal w tym samym czasie konferencję prasową zorganizował Andrzej Lepper, który twierdził, że deficyt może przekroczyć 33 mld zł.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2006 ]
Wicepremier, szef Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że Stanisław Kościuk nie jest już kandydatem Samoobrony na stanowisko wiceministra sportu.
czytaj więcej »
  Wybory w 2007 roku?
[ 02-09-2006 ]
„Działania PiS wskazują, że wybory odbędą się w 2007 roku” - powiedział po obradach Rady Krajowej Samoobrony Andrzej Lepper. „W koalicji nie dzieje się dobrze. Kontrowersyjne wypowiedzi nie są omawiane w gronie koalicyjnym”.
czytaj więcej »
  Aumiller nowym ministrem budownictwa?
[ 29-08-2006 ]
Z informacji, do jakich dotarło radio TOK FM wynika, że nowym ministrem budownictwa ma zostać Andrzej Aumiller, były szef orlenowskiej komisji śledczej. Jak sam mówi, przygotował kilka ekspertyz z zakresu budownictwa dla premiera Leppera.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2006 ]
Istnienie możliwość, że Samoobrona porozumienie się z opozycją w sprawie odwołania Wojciecha Mojzesowicza (PiS) z funkcji przewodniczącego sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi - oświadczył w sobotę wiceprezes partii Leppera, Stanisław Łyżwiński.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl