Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w PFRON               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
ed [ 27-09-2006 ]
Sławomir Rybicki - Przewodniczący sejmowej Komisji Etyki Poselskiej poinformował dziś dziennikarzy, że na najbliższym posiedzeniu  zostanie rozpatrzona "sprawa Beger".
czytaj więcej »
  A ja na to: Wszystko przed oczyma
[ 27-09-2006 ]

Wprawdzie już minister spraw zagranicznych cesarza Napoleona, Maurycy Talleyrand mawiał: „Strzeżcie się swych pierwszych odruchów – zwykle są szlachetne”, tym niemniej zasiadłem do pisania uwag na gorąco, zanim usłyszę komentarze, najrozmaitsze oceny, oburzenia, dementi i cały ten huragan, który się niewątpliwie przetoczy jutro przez przestrzeń publiczną. Sprawa dotyczy, rzecz jasna, ujawnionych w programie „Teraz my!” zarejestrowanych ukrytą kamerą nagrań rozmów posła PiS z Renatą Beger, posłanką Samoobrony, w sprawie jej ewentualnego wyjście z tejże partii i wsparcia koalicji.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 26-09-2006 ]
Minister pracy i polityki społecznej Anna Kalata , podała się do dymisji. Swoja decyzję uzasadniła, wygaśnięciem umowy koalicyjnej i odwołaniem Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
"W zamian za wykorzystywanie symbolu Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona, Kandydat zobowiązuje się do zapłacenia na rzecz Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona kwoty 552 000 PLN" - czytamy w słynnej umowie.
czytaj więcej »
  Z archiwum "Y"
Anna Dziedzic [ 25-09-2006 ]

Wprost informuje że tarcia o budżet najprawdopodobniej nie były jedyną przyczyną rozpadu koalicji PiS - Samoobrona - LPR.
Obawy Andrzeja Leppera w ostatnich tygodniach mogła wzbudzić także działalność Antoniego Macierewicza, wiceministra obrony narodowej odpowiedzialnego za likwidację WSI.

czytaj więcej »
  Weksle Leppera u komornika
Anna Dziedzic [ 25-09-2006 ]
Według zapewnień, lidera Samoobrony Andrzeja Leppera, dziś zostaną przekazane komornikowi, wkesle z 2005 roku.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]

Lider Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że w poniedziałek weksle posłów, którzy opuścili klub Samoobrony, trafią do komorników.

czytaj więcej »
  
[ 24-09-2006 ]
Na najbliższym posiedzeniu Sejm być może zajmie się projektem uchwały, złożonym przez posłów PO w maju, powołującej komisję śledczą do zbadania związków Samoobrony z SB.
czytaj więcej »
  
[ 24-09-2006 ]
„Różnego rodzaju naciski na posłów, szczególnie finansowe, mają charakter całkowicie bezprawny i łamią podstawowe zasady działalności parlamentu”- powiedział Marszałek Sejmu Marek Jurek komentując wypowiedź Andrzeja Leppera dotyczącą weksli, jakie posłowie Samoobrony rzekomo musieli podpisać przed wyborami parlamentarnymi.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2006 ]
Każdemu, kto odejdzie z Samoobrony, grozi egzekucja kwoty w wysokości 550 tys. zł - zapowiedział na konferencji prasowej Andrzej Lepper. Kandydaci Samoobrony w wyborach parlamentarnych podpisywali weksle.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl