Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w PFRON               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
"Gazeta Polska" poinformowała, że sekretarz programowy TVN Milan Subotić był współpracownikiem WSI. Nie wiadomo jaki wpływ miał Subotic na program "Teraz My" w którym wyemitowano tzw. "Taśmy prawdy" - Subotic wszystkiemu zaprzecza
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Szef Samoobrony poinformował, że do posłów jego partii nadal zgłaszają się członkowie PiS, i proponują poparcie rządu. Tym razem nie za stanowiska ale w imie ratowania koalicji.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 30-09-2006 ]
W sobotę, o godz, 17.30 w siedzibie BOR likwidator Wojskowych Służb Informacyjnych, wiceszef MON Antoni Macierewicz, wypowie się na temat nowo powstających służb wywiadu i kontrwywiadu wojskowego. Na konferencji nie będzie mowy o związkach z WSI dziennikarzy, czy Samoobrony - powiedział rzecznik Macierewicza Piotr Bączek.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 30-09-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony powiedział w rozmowie z TVN24, że taśm, na których nagrano nakłanianie posłów jego partii do zmiany klubu jest więcej.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger złozyła w prokuraturze wniosek o rozpoczęcie postępowania w sprawie propozycji, jakie składali jej posłowie PiS Adam Lipiński i Wojciech Mojzesowicz.
czytaj więcej »
  Giertych chce powrotu Samoobrony
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
Roman Giertych zaapelował do PiS-u o podjęcie rozmów z Samoobroną w celu odbudowania koalicji rządowej. „To jest kuriozum” – odpowiada Marek Kuchciński.
czytaj więcej »
  Samoobrona zostanie zdelegalizowana?
[ 28-09-2006 ]
Jak donosi „Życie Warszawy” Prawo i Sprawiedliwość chce złożyć do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o delegalizację Samoobrony.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Andrzej Lepper chce, by rząd Jarosława Kaczyńskiego podał się do dymisji. Podczas konferencji prasowej w Warszawie szef Samoobrony przypomniał, że zanim telewizja TVN wyemitowała nagrane ukrytą kamerą rozmowy posłanki Renaty Beger z politykami Prawa i Sprawiedliwości na temat udzielenia przez nią poparcia dla rządu, Samoobrona złożyła do maszałka Sejmu wniosek, by komisja śledcza zbadała korupcję w Sejmie.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Marszałek Sejmu wyznaczył na jutro posiedzenie prezydium izby. Marek Jurek zaznaczył jednak, że na razie nie chce zwoływać nadzwyczajnego posiedzenia izby niższej, bo w jego przekonaniu nie załagodzi to konfliktu.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]

Sojusz Lewicy Demokratycznej chce postawienia przed Trybunałem Stanu premiera Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział o tym sekretarz generalny partii Grzegorz Napieralski.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl