Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w PFRON               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Według "Gazety Wyborczej" jednym z kandydatów Samoobrony do sejmiku jest lekarz oskarżony o okradanie zwłok. Do zdarzenia doszło w styczniu 1999 w Gdyńskim autobusie.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
Miejska Komisja Wyborcza w Nowym Sączu przygotowała wniosek do prokuratury przeciwko działaczom Samoobrony o sfałszowanie podpisów poparcia kandydatów na radnych Nowego Sącza.
czytaj więcej »
  
[ 21-10-2006 ]

Niewielu chyba sądziło, że w kilkanaście dni po rozpadzie koalicji i wyrzuceniu z niej Andrzeja Leppera będziemy świadkami jego powrotu nie tylko do gabinetu, ale i na te same stanowiska. Co więcej można wręcz stwierdzić, iż w pewnym stopniu wyszedł on zwycięsko z batalii stoczonej w ostatnim czasie z PiS. Jeżeli potwierdzą się warunki, na jakich powróciła Samoobrona do koalicji tzn. 800 zł dla bezrobotnych bezterminowo i większa dopłata dla rolników za paliwo rolnicze, to bez wątpienia jest to jej sukces. Jej, bo nie sądzę, aby czyjś więcej jeszcze.

czytaj więcej »
  
[ 20-10-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony ocenił 100 dni rządów Jarosława Kaczyńskiego jako okres dobry dla Polski, ale dostrzegł również pewne minusy.
czytaj więcej »
  Ale o co chodzi?
[ 19-10-2006 ]

Wydarzenia ostatnich tygodni na rodzimej scenie politycznej stają się coraz bardziej niezrozumiałe dla przeciętnego wyborcy. Może on czuć się naprawdę zagubiony, albowiem to, z czym mamy obecnie do czynienia staje się coraz mniej zrozumiałe także dla zawodowych obserwatorów wydarzeń politycznych. Pełno jest negocjacji, dyskusji, kompromisów, paktów, porozumień, sporów, itp. Problem jednak w tym, że już nie wiadomo, kto, z kim, o czym lub o co. Mimo szumnych zapowiedzi radykalnej zmiany na lepsze w funkcjonowaniu włodarzy kraju to wydaje się, że jeszcze z takim politycznym show nie mieliśmy do czynienia po 1989 roku.

czytaj więcej »
  
[ 18-10-2006 ]
Janusz Maksymiuk z Samoobrony zaprzecza doniesieniom Rzeczpospolitej, jakoby PiS zgodziło się na wprowadzenie 800 złotych bezterminowego zasiłku dla bezrobotnych. Miało to być ustępstwo na rzecz tego, by Samoobrona wróciła do koalicji.
czytaj więcej »
  Krewni Hojarskiej na listach Samoobrony
Jakub Kufel [ 18-10-2006 ]
"Gazeta Wyborcza" ujawnia - w województwie pomorskim na liście wyborczej Samoobrony znajdują się krewni i znajomi Danuty Hojarskiej.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 18-10-2006 ]
"Rzeczpospolita" pisze o negocjacjach koalicyjnych z Samoobroną - Andrzejowi Lepperowi udało się "wywalczyć" od PiS zwiększenie zwrotu akcyzy na paliwo rolnicze oraz ustabilizowanie wysokości zasiłku dla bezrobotnych na poziomie 800 zł. Ma być on wydawany bezterminowo.
czytaj więcej »
  Obrady wznowione
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Sejm wznowił debatę nad samorozwiązaniem sejmu. Posłowie debatowali nad wnioskami o skrócenie kadencji w ubiegły czwartek, ale obrady zostały przerwane na wniosek klubów PiS, Samoobrony, LPR i RLN.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-10-2006 ]
Informacyjna Agencja Radiowa podała, że Andrzej Lepper odchodząc z rządu otrzymał wynagrodzenie za dwa miesiące pracy. Centrum Informacyjne Rządu informuje, wynagrodzenie to jest zgodne z prawem.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl