Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Skandal w PFRON               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Samoobrona chce PFRON
Gracjan Szczombrowski [ 17-06-2006 ]
Partia Andrzeja Leppera chce stanowiska prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. PFRON podlega pod ministerstwo polityki społecznej. Szefem tego resortu jest Anna Kalata, rekomendowana przez Samoobronę na stanowisko ministra.
czytaj więcej »
  Koniec trybuna ludowego
[ 16-02-2010 ]
Ogłoszenie wyroku w tak zwanej seksaferze, dotyczącej wysoko postawionych działaczy Samoobrony- Andrzeja Leppera oraz Stanisława Łyżwińskiego, kończy definitywnie przygodę byłego wicepremiera z polityką. Andrzej Lepper i jego partia zasłynęli z wielu niestandardowych akcji politycznych. Wśród nich wystarczy wymienić blokowanie mównicy poselskiej czy obrażanie czołowych polityków innych partii podczas posiedzeń Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2010 ]
Wyrok, który zapadł w sprawie seksafery spowodował powrót do tematu współrządów PiS i Samoobrony. Joachim Brudziński (PiS) w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził: "Mam powody, żeby mieć poczucie absmaku, że rządziliśmy z LPR i Samoobroną".
czytaj więcej »
  Andrzej Lepper: reaktywacja
[ 30-12-2009 ]
Andrzej Lepper postanowił o sobie przypomnieć. W programie „24 Godziny” zapowiedział, że Samoobrona z całą pewnością wystartuje w wyborach samorządowych.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 08-02-2009 ]
Przedstawiciele Samoobrony oraz LPR wkrótce znów będą obecni w Sejmie. Byli parlamentarzyści, posłowie oraz senatorowie III RP dostali zaproszenie na uroczyste obchody obalenia komunizmu. Uroczystości są planowane na czerwiec oraz lipiec.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
O godzinie 12 rolnicy mają zablokować drogę krajową numer 8 w Polichnie pod Piotrkowem Trybunalskim. W ten sposób protestować będą przeciwko wysokim kosztom produkcji rolnej, związanej między innymi z wysoką cen paliw.
czytaj więcej »
  Wielki come back Leppera?
[ 04-07-2008 ]
Andrzej Lepper wraca do świata polityki w dawnym stylu. Zapowiada, że Samoobrona od poniedziałku rozpocznie blokady dróg. Powodem jest niewłaściwa polityka rządu, który nie interesuje się losem polskiego rolnika.
czytaj więcej »
  Wyrok w sprawie Renaty Beger
Krystyna Pawliszak [ 19-06-2008 ]
Była posłanka Samoobrony została skazana przez sąd w Pile na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat oraz karę grzywny w wysokości 30 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 12-06-2008 ]
Już za tydzień wyrok ws. fałszerstwa na listach wyborczych Renaty Beger. Prokurator żąda kary dwóch lat więzienia w zawieszeniu na pięć. Była posłanka nie przyznaje się do winy.
czytaj więcej »
  
[ 20-05-2008 ]
W sądzie okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczyna się kolejny dzień procesu w sprawie seksafery w Samoobronie. Zeznania złożyć mają m.in. Aneta Krawczyk, Andrzej Lepper oraz żona Stanisława Łyżwińskiego, Wanda Łyżwińska. Proces został utajniony.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl