Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Bush nie spotka się z Wałęsą               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Kinga Marciniak [ 28-11-2008 ]
Prezydent Rosji wyraził zadowolenie z decyzji Busha o odstąpieniu od planów zmierzających do przyjęcia Gruzji i Ukrainy do NATO. Pochwały na tym się kończą, a Rosja zaczyna zwiększać swoje wpływy na Kubie.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 23-11-2008 ]
Zwolennicy Obamy czują się zdradzeni i bulwersują planami powierzenia dwóch ważnych stanowisk generałowi Jamesowi Jonesowi i gubernatorowi Arizony Janet Napolitano - ludziom postrzeganym jako zwolennicy wojny w Iraku. Przez tą decyzję Barack Obama został oskarżony o zdradę ideałów i nie wywiązanie się z wyborczych obietnic.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 12-11-2008 ]
"Washington Post" twierdzi, iż nowa waszyngtońska administracja przyspieszy likwidację więzienia na Kubie. To jasny sygnał, że Barack Obama chce zerwać z polityką George'a Busha.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Biuro prasowe Ministerstwa Finansów poinformowało, że do resortu dotarło zaproszenie dla ministra Rostowskiego od prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  Zadyma w piaskownicy
[ 01-11-2008 ]

- Brat miał rację. Środowisko, które dziś rządzi Polską, wychowało się na podwórku - takie oto słowa padły podobno z ust prezydenta Lecha Kaczyńskiego pod adresem polskiego premiera, przed wylotem na szczyt Unii Europejskiej. To tylko fragment dialogu (monologu?) wychwycony i przekazany masom czytelników przez sprytnych reporterów „Gazety Wyborczej”.

czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 31-10-2008 ]
Kancelaria Prezydenta uregulowała już opiewający na 150 tys złotych rachunek za wyczarterowanie samolotu, którym prezydent udał się do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Polska po raz kolejny została pominięta w planach ruchu bezwizowego ze Stanami Zjednoczonymi. Associated Press, powołując sie na źródła w Kongresie amerykańskim, podała, ze prezydent George W. Bush ma dziś podać do publicznej wiadomości listę państw które od przyszłego miesiąca zostaną objęte ruchem bezwizowym ze Stanami Zjednoczonymi.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Okazuje się, że to nie koniec sporów związanych z unijnym szczytem w Brukseli. Nierozwiązaną kwestią pozostaje pytanie kto powinien zapłacić firmie LOT za czarter Lecha Kaczyńskiego do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 16-10-2008 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła na szczycie UE w Brukseli, że szefowie państw i rządów zgadzają się, aby porozumienie w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego zostało zawarte w grudniu. Gwarancja podjęcia jednomyślnej decyzji w tej sprawie usatysfakcjonowała uczestników brukselskiego szczytu, także Polskę.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 16-10-2008 ]
W opinii Polaków, spór o wyjazd do Brukseli wygrał prezydent. Mimo licznych przeszkód Lech Kaczyński przyleciał na szczyt UE. Polacy uważają, iż odmawiając prezydentowi samolotu premier postąpił niesłusznie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl