Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Bush nie spotka się z Wałęsą               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 31-03-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zwołał na dziś szczyt, którego głównym tematem będzie bezrobocie oraz walka z kryzysem. Zaproszenie na spotkanie otrzymał także Donald Tusk, ale nie wiadomo jeszcze czy premier się na nim pojawi.
czytaj więcej »
  Prezydent i premier polecieli jednak razem
[ 19-03-2009 ]
Choć zapowiadano, że będzie inaczej, jednak na rozpoczynający się dzisiaj szczyt UE w Brukseli prezydent i premier polecieli jednym samolotem.
czytaj więcej »
  
[ 18-03-2009 ]
Warszawski sąd podjął decyzję o odrzuceniu pozwu Kancelarii Prezydenta przeciwko Tomaszowi Arabskiemu z Kancelarii Premiera o zapłatę za wyczarterowany samolot na unijny szczyt w październiku ubiegłego roku. W uzasadnieniu stwierdzono, że obie kancelarie nie mają "zdolności sądowej", a w takim przypadku pozew podlega odrzuceniu.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2009 ]
Szef Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej Mikołaj Dowgielewicz powiedział w TVP Info, że osiągnęliśmy w niedzielę zakładane cele. - Polska była na weekendowym szczycie w Brukseli liderem opinii w sprawie obrony jedności ekonomicznej – powiedział. Politycy PiS i Lewicy są przeciwnego zdania.
czytaj więcej »
  
[ 26-02-2009 ]
Prezydencki minister Michał Kamiński poinformował dziś, że Lech Kaczyński ustalił z premierem Donaldem Tuskiem, by na niedzielny nieformalny szczyt UE pojechał tylko szef rządu.
czytaj więcej »
  
[ 26-02-2009 ]
Z sondażu „Rzeczpospolitej” wynika, że 96 proc. Polaków chce, by premier z prezydentem współpracowali. Wczoraj obaj przyznali, że Polska potrzebuje „narodowej strategii wejścia do strefy euro” i zadeklarowali wspólne działania antykryzysowe.
czytaj więcej »
  Premier czeka na zaproszenie od prezydenta
[ 24-02-2009 ]
Jutro z udziałem prezydenta odbędzie się szczyt społeczny. Będzie on poświęcony kryzysowi finansowemu.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 15-12-2008 ]
Wczoraj późnym wieczorem George W. Bush przybył do Afganistanu; wcześniej złożył pożegnalną wizytę w Iraku. Podczas konferencji prasowej w Bagdadzie doszło do incydentu - jeden z dziennikarzy zdjął buty i rzucił nimi w prezydenta.
czytaj więcej »
  Ustawa ograniczy wyjazdy prezydenta na szczyty?
[ 08-12-2008 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza", Platforma Obywatelska pracuje nad projektem ustawy, która może znacznie ograniczyć prezydentowi Kaczyńskiemu z udziały w szczytach Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info, choć Kancelaria Prezydenta prosiła, w dalszym ciągu nie otrzymała rządowych materiałów dotyczących spraw klimatycznych, dlatego sama przygotowuje Lecha Kaczyńskiego do najbliższego szczytu Unii Europejskiej, a materiały czerpie m.in. z… Internetu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl