Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gazociąg Północny zagraża Europie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 07-11-2010 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski mówił w TVN24 że im dłużej rosyjski gaz będzie płynął przez gazociąg jamalski tym lepiej dla Polski. Mówił też o niezgodnościach w datach wygaśnięcia kontraktu na przesył rosyjskiego gazu, przedstawianych przez wicepremiera Waldemara Pawlaka oraz premiera Rosji Władimira Putina.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Satudt [ 27-11-2009 ]
Podczas dzisiejszej wizyty we Francji Władimir Putin zamierza podjąć rozmowy na temat wsparcia Renault dla rosyjskich zakładów Avto–ZAZ oraz o zakupie francuskich okrętów wojennych Mistral. Putin chce także przekonać Francję do udziału w rosyjskich gazociągach.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 10-11-2009 ]
"Jest za późno, by Niemcy wycofały się z udziału w budowie Gazociągu Północnego, ale powinny rozproszyć wątpliwości innych państw UE, popierając projekt Nabucco" - pisze we wtorkowym wydaniu "Wall Street Journal" zastępca dyrektora Euroazjatyckiego Centrum Energetycznego w Radzie Atlantyckiej Alexandros Petersen.
czytaj więcej »
  
[ 05-11-2009 ]
Rząd znalazł pomysł, by w zamian za wyrzucenie firmy Gudzowatego z budowy gazociągu jamajskiego powierzyć mu dokończenie przerwanej 10 lat temu inwestycji budowy rury Bernau-Szczecin. Zdaniem biznesmena, „ci chłopcy w rządzie nie wiedzą, co robią” i powinni podać się do dymisji.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 14-07-2009 ]

Połowa gazu, który popłynie do Europy gazociągiem Nabucco, będzie pochodzic z Iraku – poinformował „Financial Times”. Do umowy tej doszło wczoraj w Ankarze. Irak, do 2015 roku, ma dostarczyć aż 15 mld metrów sześciennych gazu.

czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 08-07-2008 ]
Stawros Dimas, unijny komisarz do spraw ochrony środowiska, przedstawił stanowisko UE odnośnie Gazociągu Północnego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-03-2008 ]
W siedzibie Parlamentu Europejskiego otwarta została wystawa fotografii „Europejski Bałtyk”. Jej celem jest przedstawienie ekologicznego i politycznego aspektu budowy Gazociągu Północnego.
czytaj więcej »
  Premier: Ostatecznej decyzji w sprawie tarczy jeszcze nie ma
Jakub Noch [ 06-02-2008 ]
- Ostatecznej decyzji w sprawie tarczy jeszcze nie ma. Tak czy owak w stosunkach polsko-rosyjskich powinien być brany pod uwagę fakt członkostwa Polski w Unii Europejskiej i NATO, a także sojusznicze relacje z USA – stwierdził premier Donald Tusk w wywiadzie udzielonym rosyjskim dziennikarzom z agencji Interfax i dziennika "Kommiersant".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-01-2008 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski ocenia, że możliwa jest zmiana stanowiska Rosji i Niemiec w sprawie budowy gazociągu północnego. Premier pojedzie do Moskwy „uzbrojony w solidną wiedzę w tych sprawach” – zapewnia minister na antenie TOK FM.
czytaj więcej »
  
[ 07-12-2007 ]
Dziś drugi dzień wizyty polskiego prezydenta na Ukrainie. Lech Kaczyński wraz z prezydentem Ukrainy Wiktorem Juszczenką odwiedzą morski terminal naftowy i początek ropociągu Odessa-Brody.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl