Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Rosja w sprawie polskiego mięsa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-02-2007 ]
Unijni i rosyjscy eksperci sprawdzają stan bezpieczeństwa fitosanitarnego towarów roślinnych w Polsce. W piątek zakończyła się kontrola weterynaryjna.
czytaj więcej »
  UE - Rosja Polska reakcje
[ 06-02-2007 ]
Komisja Europejska jest zaskoczona doniesieniami rosyjskiej gazety „Kommersant" o planowanych sankcjach handlowych wobec Polski. Gazeta napisała, że Moskwa zamierza ograniczyć polski eksport do Rosji.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
W Berlinie rozpoczęły się negocjacje, których celem jest rozwiązanie sporu dotyczącego rosyjskiego embarga na polskie mięso. W rozmowach uczestniczą przedstawiciele resortów rolnictwa i służb weterynaryjnych z Polki i Rosji oraz reprezentanci Komisji Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 16-01-2007 ]
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego wyraził solidarność z Polską w sprawie zniesienia przez Rosję embarga na polskie mieso. Parlament Europejski wybrał dziś nowego przewodniczącego, którym został dotychczasowy szef frakcji chadeckiej, Niemiec Hans-Gert Poettering.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-01-2007 ]
Jak poinformował ambasador Rosji przy UE Władimir Czyżow, Rosja prawdopodobnie nie zniesie w tym tygodniu embarga na import polskiego mięsa.
czytaj więcej »
  Rosja nie zniesie embarga
[ 23-11-2006 ]
Rosja nie zniesie embarga na import polskiej żywności, dopóki nie zostaną wyjaśnione problemy weterynaryjne, związane z wejściem Rumunii i Bułgarii do Unii Europejskiej. Poinformował o tym rosyjski urząd nadzoru weterynaryjnego.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Szef przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Rosji zaapelowal do rosyjskich władz o podjęcie negocjacji z Polską i Unią Europejską w sprawie embarga na polskie mięso i produkty rolne, które obowiązuje już od ponad roku.
czytaj więcej »
  Apel do Rosji o zniesienie embarga na warzywa
[ 01-07-2011 ]
Komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia John Dali w liście wysłanym do władz Rosji interweniuje o jak najszybsze zniesienie embarga na import europejskich warzyw. Dali wzywa do przestrzegania umowy podpisanej z Brukselą.
czytaj więcej »
  
[ 05-03-2011 ]
Moskwa jest poważnie zaniepokojona amerykańskimi zapowiedziami rozmieszczenia w Polsce elementów tarczy antyrakietowej i samolotów F16 – pisze rosyjski dziennik "Kommiersant". W czwartek powiedziała o takich planach również sekretarz stanu USA Hillary Clinton. Rosja domaga się wyjaśnień tej kwestii.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl