Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Giertych rozważa powrót 4-letnich liceów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-07-2007 ]

Konfliktu ciąg dalszy. Kto tym razem jest odpowiedzialny za wywołanie tej medialno-politycznej burzy, do końca nie wiadomo. Być może to dziennikarze Gazety Wyborczej ze swoją pasją do pisania źle o Lidze Polskich Rodzin i dokładaniu im, kiedy tylko pojawia się do tego okazja? A może wina leży po stronie ścisłego kierownictwa partyjnego, w osobach Romana Giertycha i Wojciecha Wierzejskiego. Ich nadmierna wrażliwość na każde oskarżenie, zwłaszcza gdy ich źródłem jest TEN właśnie dziennik, nie może nie rzucać się w oczy. Wręcz razi jaskrawością sprzecznych poglądów i idei. Często jednak walka pomiędzy zwaśnionymi stronami spełza poza obręb idei i przenosi się na zupełnie inny grunt – tam, gdzie nie liczą się zasady, a efekt, jaki odciśnie w umysłach wyborców.

czytaj więcej »
  Co pan na to, obywatelu
[ 21-07-2007 ]

Gdyby dociekliwy matematyk powziął sobie za cel graficzne przedstawienie tego, co dzieje się w polskiej polityce od momentu oddania władzy przez lewicę w 2005 roku i przekazania jej tym samym w ręce braci Kaczyńskich, wyszłaby mu gigantyczna sinusoida. Koalicja telepie się raz w jedną stronę, raz w drugą, znamionując swoją ogólną kruchość i szczególną troskę o własne dobro. Temu tworowi wyraźnie brak braterskiej miłości i ciepła wynikającego z chęci dawania tego, co najlepsze, nie sobie, ale ludziom i państwu.

czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 21-07-2007 ]
Roman Giertych na 99% nie wróci po urlopie do swojego gabinetu w Ministerstwie Edukacji. W ten sposób potwierdził rozpad koalicji. Jego dymisja już czeka na biurku.
czytaj więcej »
  LiS liczy na wsparcie Radia Maryja
[ 18-07-2007 ]
Co Andrzej Lepper robił we wtorek na Jasnej Górze? Najprawdopodobniej spotkał się z o. Tadeuszem Rydzykiem. Według „Dziennika” z Rydzykiem miał się także spotkać Roman Giertych.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2007 ]
„Kolejni przywódcy niemieccy dążą do tego żeby podporządkować sobie Unię Europejską”, uważa eurodeputowany Maciej Giertych. Jego zdaniem obecna niemiecka kanclerz "próbuje zrobić to samo, ale innymi metodami".
czytaj więcej »
  Mega partia Giertycha
Anna Dziedzic [ 17-07-2007 ]
Jak informuje "Wprost" Romanowi Giertychowi marzy się wielka ludowo-narodowa partia.
czytaj więcej »
  
Piotr Flakiewicz [ 15-07-2007 ]
Wicepremier Giertych ma na biurku podpisana dymisję. Według niego akcja CBA miała jedynie polityczne cele.
czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 07-07-2007 ]
W „Sygnałach Dnia” minister kultury Kazimierz Michał Ujazdowski stwierdził, że Roman Giertych ma „obsesję ciała”.
czytaj więcej »
  Giertychomatura
Grzegorz Omelan [ 06-07-2007 ]

Miała rację Krystyna Łybacka, była minister edukacji, twierdząc rok temu, że w nomenklaturze oświatowej, po „starej maturze” i „nowej maturze” pojawi się nowy termin: „giertychomatura”. Roman Giertych jest zadowolony z wyników tegorocznych matur, choć aż 57 tys. maturzystów nie zdało jednego z egzaminów. To typowe dla obecnego ministra edukacji – uważa, że odniósł sukces, gdy faktycznie tego sukcesu nie ma.

czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 05-07-2007 ]
Rozporządzenie wprowadzające nowy kanon lektur zostanie opublikowane jak najszybciej, niezależnie od konsultacji z polonistami - zapowiedział minister edukacji Roman Giertych. Zgodę na to miał wyrazić wczoraj premier Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl