Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Giertych rozważa powrót 4-letnich liceów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Mocna kampania Giertycha
Sonia Ziemba [ 15-09-2007 ]
PiS to „podróbka wartości”, a PO to „ podróbka wolnego rynku” – takimi hasłami Roman Giertych rozpoczął kampanię wyborczą LPR.
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2007 ]
„Marek Jurek jest naturalnym patronem Ligi Prawicy Rzeczpospolitej, więc naturalnym miejscem dla niego jest Warszawa” - tak Roman Giertych uzasadnił w TVN24 swoją decyzję o wyborczym starcie w Lublinie.
czytaj więcej »
  
[ 07-09-2007 ]
"Ten wywiad jest skandaliczny i przypomina listy volksdeutschów" - tak Roman Giertych komentuje wywiad Aleksandra Kwaśniewskiego, w którym radzi Niemcom, by postępowali z Polską ostrzej.
czytaj więcej »
  
[ 07-09-2007 ]
"LiS odchodzi do przeszłości" - powiedział Roman Giertych po tym jak Janusz Kaczmarek wycofał swoją kandydaturę na premiera z wniosku Ligi i Samoobrony o konstruktywne wotum nieufności dla rządu.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2007 ]
Zapowiadane przez największe partie ostatnie posiedzenie Sejmu zaczęło się o godzinie 9 i potrwało niecałe pół godziny. O pierwszą przerwę wnioskował Roman Giertych, a Sejm ją przegłosował.
czytaj więcej »
  
[ 30-08-2007 ]
Lider LPR Roman Giertych ogłosił, że jego partia zaczyna protest "biało-czerwone miasteczko", który ma trwać przed Kancelarią Premiera tak długo, dokąd nie zostanie wypuszczony Janusz Kaczmarek.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2007 ]
Na wniosek opozycji Sejm przegłosował przerwę w obradach do przyszłego wtorku do godziny 9 rano. Dziś o godzinie 12:30 Sejm wznowił przerwane w sobotę nad ranem obrady, podczas których Marszałek Sejmu kontynuował odczytywanie stenogramu z rozmowy komisji do spraw służb specjalnych z Januszem Kaczmarkiem.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2007 ]
Były szef MSWiA Janusz Kaczmarek wrócił do kraju. Na godzinę 14 zapowiedział konferencję prasową w Sejmie. Według Romana Giertycha Kaczmarek dysponuje informacjami mogącymi wywołać "polityczne trzęsienie ziemi" - podaje Rzeczpospolita.pl.
czytaj więcej »
  PiS-owski atak na Tuska
Natalia Basek [ 19-08-2007 ]
Jak twierdzi lider LPR Roman Giertych - PiS przygotowuje atak na Donalda Tuska i jego otoczenie. Były wicepremier ujawnia, że w razie wcześniejszych wyborów wykorzystane zostaną akta policji z Gdańska, dot. m.in. spraw obyczajowych.
czytaj więcej »
  Nowa afera?
Sonia Ziemba [ 18-08-2007 ]
Były szef MSWiA, Janusz Kaczmarek, miał przekazać Romanowi Giertychowi dokumenty obciążające braci Kaczyńskich. Lider LPR twierdzi, że są one przerażające.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl