Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Giertych rozważa powrót 4-letnich liceów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 23-04-2008 ]
Prawdopodobnie już w najbliższej przyszłości Parlament Europejski przeniesie się do nowej siedziby. Zmiana będzie konieczna ze względu na rozbudowującą się po rozszerzeniu administrację. Jednak europejscy politycy, z Francuzami na czele, mają już pomysł jak wykorzystać starą siedzibę w Strasburgu. W jej budynkach ma rozpocząć prace nowy Uniwersytet Europejski.
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2008 ]
Zapadł prawomocny wyrok. Roman Giertych musi przeprosić rodzinę Jacka Kuronia za znieważenie pamięci o zmarłym polityku.
czytaj więcej »
  Giertych i Chruszcz ukarani
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-03-2008 ]
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego - Hans-Gert Pöttering zdecydował się ukarać polskich eurodeputowanych - przedstawicieli LPR - Macieja Giertycha i Sylwestra Chruszcza. W grudniu zeszłego roku zakłócali oni uroczystości proklamacji Karty Praw Podstawowych w Parlamencie Europejskim.
czytaj więcej »
  Giertych kontra Palikot
Ewelina Ziarnik [ 20-01-2008 ]
Mecenas Roman Giertych będzie reprezentował w sądzie byłą żonę Janusza Palikota, posła PO. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożone w prokuraturze dotyczy oświadczenia majątkowego, w którym Palikot miałby zataić część majątku.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 29-12-2007 ]
Roman Giertych chce wrócić do polityki i wzywa obecnych posłów, aby stworzyli specjalną komisję śledczą w sprawie śmierci ks. Jerzego Popiełuszki – informuje „Rzeczpospolita”. Zdaniem byłego wicepremiera należy zbadać okoliczności zabicia legendarnego kapłana, ponieważ nigdy śledztwo nie została w pełni przeprowadzone.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 30-10-2007 ]
Prokuratura w Warszawie sprawdza czy 3 września w programie "Forum" w TVP1, Roman Giertych nie obraził prezydenta Lecha Kaczyńskiego - podaje "Gazeta Wyborcza". Jeśli zarzuty potwierdzą się byłemu ministrowi edukacji grożą sankcje karne.
czytaj więcej »
  Giertychowski kanon lektur do kosza
[ 29-10-2007 ]
Dziennik "Polska" dowiedział się, że powstanie nowy kanon lektur. To nie koniec zmian w szkołach. Sześciolatki pójdą do szkół. Pojawia się też bony edukacyjne.
czytaj więcej »
  
[ 24-10-2007 ]
Roman Giertych zrezygnował z funkcji prezesa LPR - poinformował polityk Ligi Krzysztof Bosak.
czytaj więcej »
  Giertych: Kurski oszustem
Magda Dunin-Markiewicz [ 15-10-2007 ]
- Kurski dopuścił się oszustwa i manipulacji insynuując, że LPR popierała wojnę w Iraku. Jutro złożymy przeciwko niemu wniosek do sądu w trybie wyborczym – zapowiedział Roman Giertych.
czytaj więcej »
  Pokolenie JPII?
[ 15-10-2007 ]
Dzień Papieski upłynął pod znakiem kolejnej serii przemówień polityków ubiegających się o mandaty w zbliżających się wyborach. Tego dnia nie tylko prawicowe partie próbowały zapewniać, że Jan Paweł II wspierałby ich politykę. Podobną strategię przyjęli także członkowie lewicy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl