Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Giertych rozważa powrót 4-letnich liceów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Jurzysta [ 02-11-2006 ]

Po tragicznych wydarzeniach w gdańskim gimnazjum, minister edukacji Roman Giertych ogłosił program „zero tolerancji”. Koncepcja Giertycha nastawiona jest na permanentną walkę z młodzieżą trudną, dotkniętą różnymi patologiami i nieprzystosowaną społecznie. Walka ta, jak sama nazwa wskazuje, będzie bezpardonowa, totalna i zaciekła. Konfrontacyjna postawa ministra-prawnika jest być może skuteczna na sali sądowej, w tej jednak sytuacji może prowadzić do dramatycznych konsekwencji. Minister Giertych wypowiadając walkę szkolnym chuliganom musi bowiem zdawać sobie sprawę, że jak w każdej walce, tak i tu będą ofiary. Istnieje przecież realna groźba, że na poligonie Giertycha polegnie cała polska oświata.

czytaj więcej »
  
[ 07-04-2010 ]
Mecenas Roman Giertych przed komisją naciskową zdradził kulisy rządu Jarosława Kaczyńskiego. Według byłego wicepremiera, prezes PiS uległ pokusie władzy absolutnej, zbierał haki na polityków opozycji i chciał wyeliminować Andrzeja Leppera.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2010 ]
Były szef LPR wystosował prywatny akt oskarżenia wobec prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Zarzucił mu zniesławienie. Sprawa dotyczy wypowiedzi Kaczyńskiego, o tym, że Giertych kłamie, oskarżając go o zbieranie "haków". Roman Giertych domaga się przeprosin za tą, według niego skandaliczną wypowiedź byłego premiera.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2010 ]
"Rzeczpospolita” donosi, że PO rozpoczęła w terenie pracę z LPR. Dzięki jej pomocy udało się utrzymać władzę Platformy w Sejmiku wojewódzkim w Małopolsce.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 13-11-2009 ]
Niedawno cała Polska dowiedziała się, że podczas śledztwa dotyczącego dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego ABW podsłuchiwała m.in. Bogdana Rymanowskiego. Ale jak się okazuje, podsłuchiwani byli nie tylko dziennikarze. Prokuratura dysponuje bowiem zapisami rozmów Sumlińskiego z obrońcami, w tym również z Romanem Giertychem.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2009 ]
Roman Giertych powiedział dziennikarzom, iż ABW dysponuje również stenogramami z podsłuchów rozmów, jakie przeprowadzał on z Wojciechem Sumlińskim. Rewelacje Giertycha, to kolejny, po artykułach w "Rzeczpospolitej" i "Polsce", element tzw. afery podsłuchowej.
czytaj więcej »
  Ludzie Giertycha w telewizji
[ 25-02-2009 ]
"Mam nadzieję, że kurczy się lista działaczy LPR, którzy nie dostali jeszcze pracy w Telewizji Polskiej" – ironizuje Sławomir Siwek, zawieszony członek zarządu TVP.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 02-01-2009 ]
W maju 2006 r. były minister edukacji, Roman Giertych został odznaczony przez Radosława Sikorskiego srebrnym medalem „Za zasługi dla obronności kraju”. Jak ustalił tygodnik "Wprost", odznaczenie zostało przyznane ze sprzeciw odcięciu funduszy przeznaczonych w budżecie na wojsko.
czytaj więcej »
  
[ 27-12-2008 ]
„Rzeczpospolita” podaje, że pojawiły się pogłoski mówiące jakoby Roman Giertych spotykał się niedawno z czołowymi politykami PO ws. Telewizji Polskiej. Julia Pitera zaprzecza.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 07-06-2008 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza", aż 2/3 Polaków jest przeciwna organizowaniu manifestacji przez gejów i lesbijki.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl