Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polskie mięso zaszkodzi na szczycie UE- Rosja               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 12-12-2007 ]
Według pierwszych, nieoficjalnych wiadomości polsko-rosyjskie rozmowy na temat zniesienia embarga na eksport mięsa do Rosji przyniosły długo wyczekiwane rezultaty.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 22-05-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński w radiowej Jedynce powiedział, że zachowanie Unii Europejskiej wokół kwestii rosyjskiego embarga na polskie produkty wyraźnie pokazuje, że Polska polityka zagraniczna nie jest w opłakanym stanie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]
Dwudniowe rozmowy unijnego komisarza ds. zdrowia Markosa Kyprianu z rosyjskim ministrem rolnictwa Aleksiejem Gordiejewem w Limassol na Cyprze zakończyły się fiaskiem. Rosja w sprawie embarga na polskie mięso nie zmieniła zdania,co gorsza, nie wygląda na to, aby miała je jeszcze zmienić.
czytaj więcej »
  
[ 01-03-2007 ]
Po 12 marca Rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego wyznaczyła termin rozpoczęcia pertraktacji odnośnie dostaw polskiego mięsa do Rosji, w piśmie wystosowanym do Komisji Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 19-01-2007 ]
Rosja i Komisja Europejska określiły warunki, których spełnienie pozwoli Rosji na zniesienie ograniczeń importu, a Polsce na wznowienie dostaw produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego do Rosji - oświadczył rzecznik rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) Aleksiej Aleksiejenko.


czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
W Berlinie rozpoczęły się negocjacje, których celem jest rozwiązanie sporu dotyczącego rosyjskiego embarga na polskie mięso. W rozmowach uczestniczą przedstawiciele resortów rolnictwa i służb weterynaryjnych z Polki i Rosji oraz reprezentanci Komisji Europejskiej.
czytaj więcej »
  Lepper - Rosja - rozmowy
[ 17-01-2007 ]
Andrzej Lepper ma się jutro spotkać w Berlinie z wicepremierem Rosji.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-01-2007 ]
Jak poinformował ambasador Rosji przy UE Władimir Czyżow, Rosja prawdopodobnie nie zniesie w tym tygodniu embarga na import polskiego mięsa.
czytaj więcej »
  Rosja nie zniesie embarga
[ 23-11-2006 ]
Rosja nie zniesie embarga na import polskiej żywności, dopóki nie zostaną wyjaśnione problemy weterynaryjne, związane z wejściem Rumunii i Bułgarii do Unii Europejskiej. Poinformował o tym rosyjski urząd nadzoru weterynaryjnego.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl