Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Kronika ONZ 8/2005 (18)               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-03-2007 ]
Unia Europejska ma przygotowane plany dotyczące przejęcia od ONZ misji w Kosowie- wynika z poufnego raportu zrelacjowanego przez agencję AP.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2007 ]

„Prezydent chce być na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa, które będzie rozpatrywało irańskie kwestie nuklearne, by bronić interesów narodu irańskiego w dziedzinie pokojowej technologii jądrowej”- poinformował rzecznik irańskiego rządu Gholam Hossein Elham.

czytaj więcej »
  MAEA Iran sankcje
[ 08-03-2007 ]
35-osobowa Rada Gubernatorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej postanowiła ograniczyć pomoc techniczną dla Iranu w dziedzinie technologii jądrowych.
czytaj więcej »
  
[ 27-02-2007 ]
Była to największa antyamerykańska manifestacja uliczna w serbskiej stolicy od 2000 roku, gdy upadł reżim prezydenta Slobodana Miloszevicia. "Kosowo to Serbia", "Serbskie wojska do Kosowa" - głosiły wypisane na transparentach hasła. Inni apelowali do Rosji, by zawetowała plan w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-02-2007 ]
"Szóstka" prowadząca negocjacje z Iranem spotka się w Londynie, by przygotować nową rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie irańskiego programu atomowego - poinformował  zastępca sekretarza stanu USA Nicholas Burns.
czytaj więcej »
  
Kaveh Afrasiabi [ 07-11-2006 ]
Ludzkość nie ma innego wyboru jak pracować wspólnie w celu rozwiązywania problemów współczesności. Inaczej ryzykujemy zniszczenie naszego gatunku i naszej planety. - mówi były prezydent Iranu Mohammad Chatami w wywiadzie dla UN Chronicle Online Edition.
czytaj więcej »
  
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Rosja zgodzi się na sankcje ONZ wobec Iranu jedynie wtedy, będą one miały wyznaczone ramy czasowe i mechanizmy je znoszące - powiedział w sobotę minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow.
czytaj więcej »
  Rosja nie poprze europejskiego projektu rezolucji RB ONZ w sprawie Iranu
j. uchto [ 03-11-2006 ]
Jak zapowiedział w piątek w Moskwie rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Kilak, Rosja nie poprze europejskiego projektu rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Iranu.
czytaj więcej »
  
Ayesha Kajee z Johannesburga [ 21-10-2006 ]
Dyplomaci pokładają nadzieję w planach rozszerzenia misji Unii Afrykańskiej, przy logistycznym i finansowym wsparciu ONZ.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2006 ]
Niemiecki minister obrony Franz Josef Jung zażądał więcej pieniędzy na misję Bundeswehry w Libanie. Podczas debaty w Bundestagu podkreślał, że jego resort nie ma na to środków w swoim budżecie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl