Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kto znalazł, a kto zgubił               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  "Ani liberalizm Platformy, ani radykalizm PiS"
[ 31-08-2007 ]
„My chcemy pokazać obywatelom, że można być ideowym i poważnym zarazem. Ani łże-prawicowość PiSu, ani krzykactwo LPR. Prawica Rzeczypospolitej delegitymizuje te partie.” - rozmowa z Arturem Zawiszą – posłem i jednym z liderów Prawicy Rzeczypospolitej.
czytaj więcej »
  
[ 10-05-2007 ]

Odważny ruch Marka Jurka powołujący do życia nową partię – Prawicę Rzeczypospolitej, może przysporzyć PiS niemałe kłopoty a i koalicjantom napsuć sporo krwi. Nikt na poważnie nie brał pod uwagę takiej możliwości. Tak koalicja, jak opozycja traktowały te spekulacje z przymrużeniem oka aż do momentu, kiedy karty rzucono na stół. Punktem zapalnym okazała się porażka w walce sejmowej o słuszność ochrony życia od poczęcia, związana ze zmianami w obowiązującej konstytucji z 1997 roku, do których w ostatecznym rozrachunku nie doszło.

czytaj więcej »
  
Tomasz Piechal [ 24-04-2007 ]

Spór o aborcję od lat elektryzował i dzielił polską scenę polityczną. Ścierały się poglądy liberalne i konserwatywne, kościelne i ultralewicowe. Tym razem z tego starcia poturbowane wyszło przede wszystkim PiS. Rozłam, utrata kilku pierwszoplanowych (przynajmniej w mediach) polityków i powstanie nowej prawicowej, przepraszam za sformułowanie, ociupinki (przynajmniej w tym momencie) to dla partii braci Kaczyńskich sygnał ostrzegawczy. Zresztą nie tylko dla nich…

czytaj więcej »
  Prawica RP otwarta na rozmowy z PiS
[ 02-12-2009 ]
Marek Jurek, szef Prawicy Rzeczypospolitej, wyraził gotowość do nawiązania kooperacji z PiS. Podkreślił jednocześnie, że „współpraca ta musi być jednak oparta na poszukiwaniu tego, co wspólne i na wzajemnym szacunku”.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 25-09-2007 ]
- Dzisiaj mija druga rocznica wyborów roku 2005, które miały być dla nas wszystkich dużym przełomem. PiS szedł do tych wyborów z programem, który ocenialiśmy jako program dobry, który zawierał wiele postulatów zaczerpniętych z programu Ligi Polskich Rodzin. Niestety nie został on zrealizowany – powiedział w Sejmie poseł LPR - Szymon Pawłowski.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2007 ]
„Wprost”: W związku z odejściem Artura Zawiszy, PiS zamierza odebrać mu stanowisko szefa bankowej komisji śledczej.
czytaj więcej »
  
[ 27-04-2007 ]
Marek Jurek poinformował dziennikarzy o powstaniu koła parlamentarnego Prawica Rzeczpospolitej. Jurek zadeklarował, że koło poprze kandydaturę Ludwika Dorna na marszałka Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2007 ]
Może, pod warunkiem, że wróci do PiS wraz z resztą posłów, którzy opuścili ugrupowanie.
czytaj więcej »
  Mojzesowicz odejdzie z PiS?
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]
Poseł Wojciech Mojzesowicz pojawił się wczoraj w Warszawie na spotkaniu założycieli nowej partii - Prawica Rzeczpospolitej. Zastrzega jednak, że choć rozważa odejście z Prawa i Sprawiedliwości, nie zamierza wstąpić do formacji tworzonej przez Marka Jurka.
czytaj więcej »
  Prawica Rzeczypospolitej - nowa partia Marka Jurka
[ 21-04-2007 ]
W Warszawie odbyło się spotkanie przyszłych członków „Prawicy Rzeczypospolitej” -  nowej partii Marka Jurka. Uczestniczyli w nim Marek Jurek, Artur Zawisza, Małgorzata Bartyzel, Marian Piłka i Dariusz Kłeczek.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl