Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-07-2006 ]
Na Białorusi nasilają się antyrosyjskie nastroje. Pisze o tym niezależny miński tygodnik "Swobodnyje Nowosti Plus". Pismo powołuje się na wyniki badań socjologicznych.
czytaj więcej »
  Rosji nie udalo sie uzyskac zgody USA na przystapienie WTO
[ 15-07-2006 ]
Rosji nie udalo sie uzyskac zgody Stanów Zjednoczonych na przystapienie do Swiatowej Organizacji Handlu (WTO). USA sa jedynym krajem, który blokuje Rosji wstapienie do WTO.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Prezydent Stanów Zjednoczonych jest już w Petersburgu, gdzie jutro zaczyna się szczyt państw grupy G-8. Jeszcze przed szczytem George Bush ma się spotkać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.
czytaj więcej »
  
[ 14-07-2006 ]
Amerykańscy politycy z Partii Demokratycznej zaapelowali do George'a Busha, by nie spieszył się z poparciem Rosji w jej staraniach o przyjęcie do Światowej Organizacji Handlu. Według Demokratów Rosja nie spełnia warunków wymaganych od członków tej organizacji.
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2006 ]
Nikołaj Patruszew, szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa powiadomił o zlikwidowaniu w Inguszetii dowódcy czeczeńskich separatystów Szamila Basajewa i szeregu innych bojowników.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2006 ]
Dzisiaj ok. godziny 1.00 czasu polskiego w Irkucku doszło do katastrofy samolotu rosyjskich linii lotniczych Sibir, w wyniku której zginęły 124 osoby. Do tej pory nie ustalono, ile osób zostało rannych. Na pokładzie znajdowało się dwoje Polaków. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2006 ]
Senat upomina się o zniesienie przez Rosję embarga na import polskich towarów rolnych. Jeszcze dziś senatorowie zajmą się projektem uchwały w sprawie jednostronnego zablokowania przez Rosjan wwozu polskich artykułow rolnych na teren Federacji Rosyjskiej.
czytaj więcej »
  Anna Fotyga po wizycie w Moskwie
[ 01-07-2006 ]
W dniu 28 czerwca br. Minister Spraw Zagranicznych RP Pani Anna Fotyga wzięła udział w Międzynarodowej Konferencji „O drogach przemytu narkotyków z Afganistanu”, która odbyła się w Moskwie w dniu 28 czerwca br. Celem konferencji było usprawnienie międzyrządowej współpracy państw w zwalczaniu przemytu i nielegalnego handlu narkotykami.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2006 ]
Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, obwiniła w środę siły okupujące Irak o śmierć czterech pracowników rosyjskiej ambasady w Bagdadzie.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]

„Pełzająca okupacja”, tym terminem zwykło się określać w Rosji powolny, lecz konsekwentny wzrost liczby ludności pochodzenia chińskiego we wschodniej części Syberii, przy jednoczesnym spadku populacji Rosjan.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl