Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Rosyjska policja już wie, jak wyglądał zabójca Anny Politkowskiej. Zabójca nie miał na twarzy maski, a na dłoniach rękawiczek. Wiadomo też, że na nagraniu z kamery w budynku widać wysokiego mężczyznę w ciemnym ubraniu i czapce bejsbolówce.
czytaj więcej »
  
[ 07-10-2006 ]
Władimir Putin zaapelował do Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, aby wpłynęła na - jak to określił - agresywne zachowanie Gruzji. Obwinia tamtejsze władze o obecny konflikt na linii Moskwa-Tbilisi i odrzucił międzynarodowe apele o zniesienie sankcji, które Rosja nałożyła na Gruzję.
czytaj więcej »
  
ed [ 07-10-2006 ]
Zapraszamy na koncert "Pokój dla Czeczenii", który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 17 w Warszawie. Wystąpi między innymi Maciej Maleńczuk i Stanisław Soyka. W programie także występ czeczeńskiego dziecięcego zespołu folklorystycznego. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 06-10-2006 ]
Piątego października doszło do spotkania ministrów spraw zagranicznych Rosji i Polski. Siergiej Ławrow i Anna Fotyga omawiali kwestie wzajemnych relacji. Wizyta ta miała szczególne znaczenie ze względu na nadzieje jakie za sobą niosła. W perspektywie ostatnich wydarzeń relacje polsko-rosyjskiej uległy ochłodzeniu, co obrano za główny temat rozmów.
czytaj więcej »
  
[ 05-10-2006 ]

Rosyjski Gazprom i holenderski koncern Gasunie podpisały memorandum dotyczące współpracy.

czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 05-10-2006 ]
Siergiej Ławrow, rosyjski minister spraw zagranicznych, przebywający aktualnie w Polsce powiedział, iż prezydent Rosji, Władimir Putin jest zainteresowany spotkaniem z prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.
czytaj więcej »
  
[ 05-10-2006 ]
Zdaniem byłego prezesa Nafty Polskiej Macieja Giereja, nie będzie przełomu w stosunkach polsko - rosyjskich, dopóki nie będziemy mieć gwarancji dostaw ropy dla polskiego przemysłu przez uszczegółowienie zasad tranzytu ropy przez Polskę.
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2006 ]

Wieczorem rozpoczyna dwudniową wizytę w Polsce szef dyplomacji rosyjskiej Siergiej Ławrow.
Ekspert Ośrodka Studiów Wschodnich Jadwiga Rogoża przewiduje, że podczas rozmów w Warszawie zostaną podjęte kwestie związane z ewentualnym rozmieszczeniem w Polsce tarczy antyrakietowej, a także tematy gospodarcze, jako szczególnie ważne dla Federacji Rosyjskiej.

czytaj więcej »
  Moskwa: usztywnienie polityki rosyjskiej wobec Gruzji
[ 04-10-2006 ]
Moskwa kontynuuje usztywnianie polityki wobec Gruzji. Dzieje się tak mimo zwolnienia przez władze gruzińskie czterech rosyjskich oficerów zatrzymanych w ubiegłym tygodniu za szpiegostwo. W Moskwie odbyły się konsultacje prezydenta Władimira Putina z szefami klubów parlamentarnych w Dumie dotyczące Gruzji.
czytaj więcej »
  Polska - Rosja - gospodarka
[ 04-10-2006 ]
Przedsiębiorcy z Rady Biznesu Polsko-Rosyjskiego liczą na to, że wizyta szefa rosyjskiej dyplomacji w Polsce wpłynie na normowanie stosunków gospodarczych między naszymi krajami. Współpraca gospodarcza ma być jednym z tematów rozmów Siergieja Ławrowa, który rozpoczyna dziś dwudniową roboczą wizytę w Polsce.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl