Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-10-2006 ]
Rosyjski Gazprom będzie sprzedawać gaz Korei Południowej. Dziś oba kraje zawarły porozumienie o współpracy w tej dziedzinie.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 16-10-2006 ]
Unia Europejska ma zaapelować do Rosji aby nie podejmowała działań przeciwko Gruzji Oświadczenie w tej sprawie przyjmą jutro ministrowie spraw zagranicznych Unii po dwudniowym spotkaniu w Luksemburgu.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Rosja jest trzecim, po Iraku i Algierii, najniebezpieczniejszym krajem dla dziennikarzy. Według Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy, przez ostatnie piętnaście lat, zginęło tu 42 dziennikarzy. Większość sprawców nie została odnaleziona. W ostatnią sobotę zginęła ikona niezależnych rosyjskich mediów Anna Politkowska.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]
Minister obrony Radosław Sikorski powiedział, że polskie władze nie dostały od Stanów Zjednoczonych oficjalnej propozycji rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej. Przyznał jednak, że Polska omawia możliwości ich rozmieszczenia ze wszystkimi sąsiadami, w tym także z Rosją, oraz z NATO.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Zastrzelona w sobotę rosyjska dziennikarka Anna Politkowska miała również obywatelstwo amerykańskie. Potwierdziły to służby prasowe ambasady Stanów Zjednoczonych w Moskwie.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 11-10-2006 ]
Podczas spotkania Władimira Putina i Angeli Merkel w Dreźnie, prezydent Rosji wyraził nadzieje na to, że w zamian za partnerstwo energetyczne, Niemcy będą rzecznikiem Rosji w Unii Europejskiej. Porozumienie tych dwóch państw może okazać się groźne dla krajów, które są uzależnione od dostaw gazu ze wschodu.
czytaj więcej »
  Kolejne zlecone morderstwo w Rosji
[ 11-10-2006 ]
Wczoraj Moskwa pochowała zamordowaną dziennikarkę Annę Politkowską, a już wstrząsnęło nią kolejne morderstwo.  We wtorkowy wieczór zginął dyrektor moskiewskiej filii Wniesztorgbanku 24, Aleksandr Płochin.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Federacja Rosyjska jest naszym największym sąsiadem i jednym z najważniejszych aktorów na scenie politycznej świata. Jest przy tym, państwem narażonym na wiele niebezpieczeństw i negatywnych tendencji, zarówno w polityce wewnętrznej jak i zewnętrznej. Ogrom państwa, przy relatywnie małej ludności i słabości struktur państwowych stwarza warunki do uniezależnienia się niektórych regionów, a nawet do rozpadu państwa.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Jak podaje "Rzeczpospolita" Tomasz Różański, szef gabinetu politycznego minister spraw zagranicznych Anny Fotygi został zdymisjonowany. Powodem dymisji jest wypowiedz Różańskiego na temat Czeczeni.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 09-10-2006 ]
Były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow powiedział, iż uważa śmierć Politkowskiej za "Zabójstwo polityczne". Gorbaczow twierdzi, iż była ona niewygodna, gdyż pisała o problemach Czeczenii i korupcji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl