Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-02-2007 ]
Rosyjska milicja uniemożliwiła zwolennikom Michaiła Chodorowskiego przeprowadzenie manifestacji w Czycie na wschód od Irkucka.
czytaj więcej »
  Test dla Europy?
[ 07-02-2007 ]
Cezary Michalski, zastępca redaktora naczelnego „Dziennika” uważa, że najnowsza groźba ze strony Rosji zapowiadająca znaczne ograniczenie importu towarów z Polski jest jedynie „bezsilnym blefem” ze strony Kremla.
czytaj więcej »
  
[ 07-02-2007 ]
Prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenko, szuka sojuszników na Zachodzie. Zmusiły go do tego ostatnie podwyżki cen rosyjskich paliw. Jednak nie jest to łatwe zadanie, zważywszy na jego sceptyczne nastawienie do kwestii, które w państwach zachodnich nie budzą wątpliwości – wolności słowa, uczciwych wyborów czy uwolnienia więźniów politycznych.
czytaj więcej »
  UE - Rosja Polska reakcje
[ 06-02-2007 ]
Komisja Europejska jest zaskoczona doniesieniami rosyjskiej gazety „Kommersant" o planowanych sankcjach handlowych wobec Polski. Gazeta napisała, że Moskwa zamierza ograniczyć polski eksport do Rosji.
czytaj więcej »
  Rozmowy unijne
[ 06-02-2007 ]
Na przełomie lutego i marca rozpoczną się negocjacje poświęcone nowemu porozumieniu między Brukselą a Kijowem.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 06-02-2007 ]
Jak donosi gazeta „Kommersant”, Kreml doszedł do wniosków, iż za szaleństwa braci Kaczyńskich powinien zapłacić cały polski biznes. Gazeta dodaje, że Moskwa chce o ponad połowę zmniejszyć polski import, głównie lekarstw i materiałów budowlanych.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 05-02-2007 ]
Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow oświadczył w poniedziałek w Moskwie po spotkaniu z trójką unijną, że jego kraj liczy, iż negocjacje na temat nowego porozumienia o partnerstwie i współpracy Rosja-UE rozpoczną się w najbliższym czasie.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 04-02-2007 ]
Sergiej Ławrow rosyjski minister spraw zagranicznych ponownie skrytykował plan utworzenia amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Dodał także, że jego kraj nie dostrzega żadnego obiektywnego powodu instalowania tej broni.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]
5 lutego rosyjscy inspektorzy weterynaryjni przystąpią do kontroli nadzoru weterynaryjnego w Polsce- poinformował szef rosyjskiej Federalnej Służby ds. Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego Siergiej Dankwert.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl