Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-11-2008 ]
Polska Agencja Prasowa dotarła do nieoficjalnej informacji, że prezydent Lech Kaczyński nałożył karę dyscyplinarną na wicedyrektora swojego biura, który niedoinformował MSZ MSZ o deklaracji podpisanej przez prezydentów Polski i Litwy.
czytaj więcej »
  
[ 05-11-2008 ]
Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew wygłosił dziś orędzie do Zgromadzenia Federalnego, dwóch izb tamtejszego parlamentu. - Nie ustąpimy na Kaukazie. Uporamy się ze skutkami światowego kryzysu gospodarczego i wyjdziemy z niego silniejsi  - mówił.
czytaj więcej »
  
[ 01-11-2008 ]
Libijski przywódca Muammar Kadafi przebywa obecnie z wizytą w Rosji. Moskwiczanie mogą liczyć na niecodzienny widok. Kadafi zatrzymał się w swym własnym namiocie, który rozbił w ogrodach Kremla, kilka metrów od budynków, gdzie znajdują się biura prezydenta Rosji.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 30-10-2008 ]
Rosja ratyfikowała dokumenty, na mocy których uznała Abchazję i Osetię Południową za samodzielne państwa. Traktaty zostały podpisane 17 września br. w Moskwie przez rosyjskiego prezydenta Dmitrija Miedwiediewa i Siergieja Bagapsza oraz Eduarda Kokojty, przywódców Abchazji i Osetii. Zachód broni integralności terytorialnej Gruzji i nie uznaje tych porozumień.
czytaj więcej »
  Polskie rakiety znalezione w Czeczenii?
[ 22-10-2008 ]
Jak donosi rosyjski dziennik "Izwiestija", w Czeczenii znalezione zostały dwa zestawy rakietowe wyprodukowane w Polsce.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 19-10-2008 ]
Jak zapewnia wicepremier Rosji Siergiej Iwanow, Moskwa nie jest zagrożeniem wobec Polski i Czech w ramach instalacji składowych tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 16-10-2008 ]
Po raz drugi rosyjski sąd odrzucił petycję adwokatów Michaiła Chodorkowskiego w sprawie przedterminowego zwolnienia. Były prezes koncernu Jukos odbywa karę ośmiu lat pozbawienia wolności za przestępstwa gospodarcze.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 09-10-2008 ]
Podczas posiedzenia ministrów spraw zagranicznych krajów Wspólnoty Niepodległych Państw w Biszkeku, szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow poinformował o zgodzie na wystąpienie Gruzji ze Wspólnoty. Jest to odpowiedź na wniosek Gruzji z 18 sierpnia, złożony po eskalacji konfliktu w rejonie Osetii Południowej i Abchazji.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2008 ]
Jak poinformował Paweł Borodin, sekretarz Państwa Związkowego Białorusi i Rosji (ZBiR), 2 listopada ma zostać podpisana umowa dająca podstawę dla budowy regionalnego systemu przeciwrakietowego. Zapewne to odpowiedź Wschodu na budowę amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach.
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2008 ]
Szef połączonego sztabu rosyjskich sił pokojowych stacjonujących  w Osetii Południowej płk. Iwan Petrik zginął w piątkowym wybuchu w Cchinwali - podały moskiewskie media.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl