Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Borys Jelcyn nie żyje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Czaja [ 26-11-2008 ]
Do portu w Wenezueli zawinęły rosyjskie jednostki, które mają wziąć udział w największych od czasów zakończenia zimnej wojny manewrach. Zdaniem części obserwatorów to demonstracja siły i odpowiedź na amerykańskie okręty w Gruzji.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 23-11-2008 ]
Rosyjscy opozycjoniści postanowili skopiować ruch Solidarnościowy w celu zjednoczenia się.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 21-11-2008 ]
Niższa izba rosyjskiego parlamentu przyjęła dziś propozycje zmian w konstytucji wydłużających kadencję prezydenta oraz samej Dumy.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 18-11-2008 ]
Okręgowy sąd wojskowy w Moskwie odrzucił wniosek Generalnej Prokuratury Wojskowej o utajnienie procesu oskarżonych w sprawie zabójstwa dziennikarki Anny Politkowskiej.
czytaj więcej »
  Rosja wstrzymuje Iskandery
Karol Schwann [ 14-11-2008 ]
Rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew zdecydował, po spotkaniu z Nicolasem Sarkozym, wstrzymać się z rozmieszczeniem rakiet Iskander w Obwodzie Kaliningradzkim do połowy 2009 roku.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 14-11-2008 ]
Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Barroso, w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" powiedział, że nie można izolować Rosji w chwili, gdy priorytetem są tak poważne problemy jak kryzys gospodarczy, globalne ocieplenie czy sprawy Iranu. Rosja jest zbyt poważnym i potężnym partnerem, ażeby ją odsuwać od  najważniejszych spraw.
czytaj więcej »
  
[ 12-11-2008 ]
Jak podała agencja ITAR-TASS, która powołuje się na źródło z Kremla, Rosja odrzuciła propozycje USA dotyczące współpracy w dziedzinie systemu obrony przeciwrakietowej, bo są niewystarczające.
czytaj więcej »
  
[ 12-11-2008 ]
Jak donosi dzisiejszy "Kommiersant", już wkrótce ma dojść do sfinalizowania porozumienia pomiędzy Rosją, Iranem i Katarem – największymi światowymi potentatami gazowymi. W myśl zawartego układu, powstanie spółka o kapitale mieszanym, zajmująca się zarówno wydobyciem jak i skraplaniem gazu.
czytaj więcej »
  Rosja znosi kolejne embargo
[ 11-11-2008 ]
Jak poinformowała na swojej stronie Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego Rosji, kraj Miedwiediewa cofnął zakaz importu polskich produktów pochodzenia roślinnego.
czytaj więcej »
  Plan powrotu Putina na Kreml
Kinga Marciniak [ 07-11-2008 ]
Nie jest wykluczone, że już w przyszłym roku na fotel prezydenta Rosji powróci Władimir Putin – tak przynajmniej wynika z doniesień rosyjskiej gazety „Wiedomosti”. Ponadto gazeta informuje, że taki przebieg wydarzeń planowany jest od dłuższego czasu. Jeszcze przed rozpoczęciem kadencji obecnej głowy państwa Miedwiediewa, partia Putina szykowała powrót swojego przywódcy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl