Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Europa Zachodnia / Pięćdziesięciolecie Unii Europejskiej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 24-05-2011 ]
Prezydent USA rozpoczął tygodniową podróż po Europie. W poniedziałek wyruszył samolotem "Air Force One" z Waszyngtonu do Irlandii - podał Biały Dom.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2009 ]

Dziś rozpoczyna się kilkudniowa wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. Zaczyna ją od przyjazdu do Londynu, gdzie w czwartek będzie uczestniczył w spotkaniu grupy G20.

czytaj więcej »
  
[ 26-01-2009 ]
„Co najmniej sześć lub siedem krajów UE jest gotowych do przyjęcia więźniów z Guantanamo, by pomóc prezydentowi USA Barackowi Obamie w zamknięciu tego obozu” - zapowiedział szef resortu spraw zagranicznych Portugalii Luis Amado.
czytaj więcej »
  Kokaina i Europejczycy
Piotr Czubowicz [ 20-10-2008 ]

Około dwanaście milionów Europejczyków, czyli około 4 proc. populacji starego kontynentu, przyznaje się do przynajmniej jednokrotnego spożycia kokainy. Kokaina, zaraz po konopi indyjskiej jest najczęściej spożywanym narkotykiem w Europie. Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii alarmuje, iż ta liczba wciąż rośnie. Tylko z roku 2006 na rok 2007 wzrosła o milion osób. Jedna na pięć osób spożywających ten narkotyk w Europie, to Hiszpanie, gdzie konsumpcja czterokrotnie przewyższa średnią europejską, a w latach 1999-2005 podwoiła się. Według przeprowadzonych badań na 94 proc. hiszpańskich banknotów, które zwijane w rulonik używane są do wciągania nozdrzami działek białego proszku, były ślady kokainy.

czytaj więcej »
  
[ 13-01-2008 ]
W sobotę odbył się kongres rządzącej we Francji Unii na rzecz Ruchu Ludowego, w którym brał udział były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair.
czytaj więcej »
  Tusk w Europie
[ 04-12-2007 ]
Dzisiaj premier Donald Tusk jedzie do Brukseli, gdzie może spodziewać się wielu trudnych pytań. Unia wiąże z Tuskiem "duże nadzieje", a jego wizyta ma przynieść "pozytywne emocje".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Rumuński minister sprawiedliwości oskarża Komisję Europejską o to, że jej decyzje uniemożliwiają mu skuteczną walkę z korupcją.
czytaj więcej »
  
[ 20-11-2007 ]
W referendum przeprowadzonym w Turcji okazało się, że tylko 51 proc. jej mieszkańców chce członkostwa w Unii Europejskiej. Pozostali mówią, że to marzenie "ściętej głowy".
czytaj więcej »
  
[ 11-11-2007 ]
Dziś Święto Niepodległości. Polska 89 lat temu pojawiła się na mapie Europy po prawie 123-letniej nieobecności. Oficjalne uroczystości państwowe odbędą się pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie.
 
 
czytaj więcej »
  
Pierre Lellouche [ 27-03-2007 ]
Mamy moralny obowiązek wspierać wartości Sojuszu, zwłaszcza w odniesieniu do narodów, które zdecydowały się podążać drogą demokracji.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl