Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Narasta konflikt Japonii i Chin o sporne wyspy na Morzu Wschodniochińskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 20-10-2006 ]
Eksporterzy ropy z Organizacji Państw Eksportujących Ropę Naftową (OPEC) uzgodnili, że od 1 listopada zmniejszą dzienne dostawy surowca o 1,2 mln baryłek - powiadomił minister energetyki Zjednoczonych Emiratów Arabskich Muhammad ibn Zain al-Hamili.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2006 ]

OPEC zmniejszy wydobycie ropy naftowej od 1 grudnia o milion baryłek dziennie. Organizacji musi jednak jeszcze zdecydować, czy obniżka będzie bazować na oficjalnych ilościach, czy na rzeczywistej produkcji.

czytaj więcej »
  
ed [ 17-10-2006 ]
Według wiarygodnych źródeł Tybetańskiego Centrum Praw Człowieka i Demokracji chińska policja uprowadziła mnicha klasztoru Sera.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 16-10-2006 ]
Wielki mur jest zagrożony. Według ekspertów jedynie 20 procent słynnej budowli jest należycie zabezpieczone. Reszta w skutek działania turystów i natury , po prostu się rozpada.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Nie zarejestrowano wzrostu radioaktywności atmosferycznej od momentu podania przez Koreę Północną wiadomości o dokonaniu podziemnej próby nuklearnej- taką informację podał przedstawiciel chińskich władz.
czytaj więcej »
  Sankcje Japonii przeciwko KRL-D
j. uchto [ 13-10-2006 ]
Rząd japoński zaaprobował nowe sankcje zastosowane jednostronnie wobec Korei Północnej w odpowiedzi na dokonanie przez ten kraj próby z bronią nuklearną.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 12-10-2006 ]
Agencja Kyodo, powołując się na wypowiedź północnokoreańskiego dyplomaty, donosi: Korea Pn. ostrzega przed "zdecydowanymi kontrdziałaniami", w przypadku, gdy Japonia wprowadzi wobec niej sankcje.
czytaj więcej »
  Opinia: OPEC wydobycie
[ 11-10-2006 ]
W ocenie eksperta rynku paliwowego Andrzeja Szczęśniaka państwa OPEC obniżyły wydobycie ropy, by zahamować spadek cen tego surowca.
czytaj więcej »
  
ed [ 10-10-2006 ]
Po ostrzelaniu grupy uciekinierów z Tybetu 30 września chińska straż graniczna uwięziła co najmniej dziesięcioro dzieci - twierdzą świadkowie, którzy widzieli cały incydent z bazy na Czo Oju. W półtorej godziny po zastrzeleniu dwudziestopięcioletniej mniszki dzieci przeprowadzono przez obozowisko himalaistów. Tybetańskie źródła twierdzą, że zginął również tybetański chłopiec.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Z informacji północnokoreańskiej agencji prasowej KCNA, wynika, że Korea Płn. pomyślnie przeprowadziła podziemną próbę nuklearną. Faktu tego nie potwierdzają jednak poza Australią żadne inne państwa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl